Дитяча прогулянка «Слідами київських відьом і привидів»

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 130грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Мабуть, у кожного в дитинстві був такий період, коли невгамовна душа сама тягнулася до страшних історій. Хтось захлинаючись читав казки братів Афанасьєвих про упирів і відьом. Хтось захоплено розповідав страшилки друзям і, затамувавши подих, слухав їх сам. А хтось розважався переглядом фільмів жахів по телевізору, в найбільш моторошних моменти мужньо ховаючись під ковдру.

Якщо ваші діти – такі ж любителі страшно цікавих пригод, вони, без сумніву, будуть у захваті від прогулянки по слідах київських відьом і привидів!

Екскурсія буде цікава дітям у віці від 7 до 13 років.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії по Києву

Київ – місто містичних загадок і надприродних явищ. Тут, згідно з безліччю легенд, живуть чаклуни і чаклунки, примари, полтергейсти і інша нечиста сила. Найбільш захоплюючі, неймовірні, фантастичні з цих переказів і чуток допитлива дітвора почує, відправившись на чудову екскурсію-прогулянку «Слідами київських відьом і привидів» .

Виявляється, приголомшливі уяву факти ховаються буквально під кожним столичним бруківкою, в кожному старовинному будинку і на вершині кожного поважаючого себе пагорба. Ми пройдемо по найбільш таємничим місцям центральній частині Києва. Спробуємо розгадати секрети:

Прогулянка по слідах київських відьом і привидів ефектно поповнить список найяскравіших вражень у житті вашої дитини. Зрозуміло, подорож в «паралельний» світ буде протікати в казково-ігровій формі, найкращим чином підходить для дітей. Так що надмірно лякатися ні вашому чаду, ні вам за нього не доведеться. Гарантуємо виключно приємні емоції і силу-силенну пізнавальних відомостей!

Додаткова інформація

Тривалість: 2 години.

Тип екскурсії: пішохідна.

Рекомендований вік: від 7 до 13 років

Вартість:

  • 130 грн. (1 дитина + 1 дорослий)
  • 170 грн. (1 дитина та 2 дорослих)

Вартість індивідуальної екскурсії – 1900 грн. (Для груп до 20 осіб)

Де проходить

Місце зустрічі: Головпоштамт, вул. Хрещатик, 22

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00