Отримайте консультацію

експерта з відпочинку

(Понеділок-п'ятниця з 10:00 до 19:00)

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Заміські екскурсії

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Заміські екскурсії з Києва – куди поїхати на один день

Кияни часто і не підозрюють, скільки цікавого і незвичайного знаходиться зовсім поруч, за містом. Щоб провести вихідні або святкові дні цікаво, варто відправитися в одноденну поїздку за межі столиці, а портал relax) допоможе з підбором заміських екскурсій.

Вибираємо заміську екскурсію на вихідні з Києва

Заміські екскурсії з Києва – групові, сімейні, корпоративні – прекрасний спосіб відпочити від столичної суєти, побувати в музеях, парках, замках рідного краю. Маса цікавих місць розташовані не далі 200 км від столиці. Заміські екскурсії на вихідні затребувані, в багато включені обіди – туристам нема про що турбуватися. Одноденний відпочинок залишить приємні враження і зажадає мінімум витрат.

Популярні маршрути для відпочинку на один день

Чернігів, старе місто на Десні, розташований в двох годинах їзди від Києва, весь насичений атмосферою епохи Київської Русі. relax) радить прогулятися по старовинному Дитинця і пошукати тринадцяту гармату на Валу. Загадкові Антонієві печери, православна святиня, древнє київських, а від старовинних особнячків з різьбленими дерев’яними візерунками віє незабутньою атмосферою XIX століття.

Дендропарк Софіївка в Умані, одне з чудес України, перенесе в чарівну казку з дивовижною природою, скульптурами та архітектурою. А міфи античності, що пронизують парк, надовго подарують натхнення.

Популярні, також, маршрути заміських екскурсій на один день в Білу Церкву, Канів, Радомишль, Житомир, Батурин і Тростянець.