Екскурсії для дітей та школярів

Екскурсії для дітей та школярів по Києву: гуляємо цікаво і з користю

Навіть деякі дорослі, які прожили все життя в Києві, знають всі секрети рідного міста. А що може сподобатися дітям більше, ніж секрети, загадки, ребуси і чарівні історії? Екскурсії для школярів по Києву відкриють дітлахам місто з несподіваного боку. Виявляється, він сповнений чудес, в зелених дворах причаїлися герої улюблених казок, а у кожної вулиці є своя легенда. Подаруйте дітям можливість поглянути на Київ по-новому.

Екскурсії для дітей по Києву: чим вони такі хороші?

Різноманітність маршрутів і програм дають можливість підібрати тур для дітей по Києву з урахуванням їх віку та інтересів. Є маршрути для малюків, учнів середніх і старших класів. Тематика теж найрізноманітніша: казкова, історична, чарівно-містична, літературна. Вибір, який пропонує Супермаркет відпочинку та розваг relax), досить широкий. Можна вибрати знайомство з перлинами архітектури і їх кумедними «родзинками» для малюків, пізнавальний похід по історичних місцях або поїздку в зоопарк для дітвори постарше, прогулянку-гру в одному з найкрасивіших парків міста для змішаних компаній, містичні маршрути для просунутих підлітків.

Переваги організованих шкільних екскурсій по Києву очевидні:

  • продуманий заздалегідь маршрут;
  • чітко встановлена тривалість екскурсії, що дозволяє вибрати такий маршрут, на якому діти не втомляться;
  • спеціально підібрана інформація, розрахована на інтереси певної групи дітей;
  • професійні гіди, які мають навички роботи з дітьми і вміють зацікавити юних слухачів з перших хвилин.

Екскурсії для школярів по Києву – пізнавальне розвага

найбільше діти люблять гуляти і розважатися. Таким цікавим дозвіллям може стати екскурсія по місту. Вона може стати захоплюючим уроком історії, про який діти будуть згадувати довго і з задоволенням, подарунком на день народження або інше свято, культурною програмою вихідного дня, розвагою на канікулах або одним із заходів річного шкільного табору.

Хочете організувати дітям незабутню прогулянку по рідному місту і подарувати море яскравих вражень – вибирайте тури для дітей по Києву!