Екскурсії для дітей та школярів

Екскурсії для дітей та школярів по Києву: гуляємо цікаво і з користю

Навіть дорослі, які прожили все життя в Києві, не знають всі секрети рідного міста. А що може сподобатися дітям більше, ніж секрети, загадки, ребуси і чарівні історії? Екскурсії для шкільних груп по Києву відкриють дітлахам місто з несподіваного боку. Виявляється, він сповнений чудес, в зелених дворах причаїлися герої улюблених казок, а у кожної вулиці є своя легенда. Подаруйте дітям можливість поглянути на Київ по-новому.

Екскурсії для дітей по Києву: чим вони привабливі?

Різноманітність маршрутів і програм дає можливість підібрати екскурсію по Києву з урахуванням віку та інтересів дітей. Є маршрути для малюків, для старших дітей, і екскурсії для школярів, які допоможуть урізноманітнити шкільну програму.

Тематика екскурсій які пропонує relax) event & travel service, також досить широка. Ви можете вибрати знайомство з перлинами архітектури і їх кумедними «родзинками» для малюків, пізнавальний похід по історичних місцях або поїздку в зоопарк, прогулянкугру в одному з найкрасивіших парків міста для змішаних компаній, містичні маршрути для просунутих підлітків.

Організація екскурсій для школярів від relax) має ряд переваг:

  • продуманий заздалегідь маршрут;
  • чітко встановлена ​​тривалість екскурсії, що дозволяє вибрати такий маршрут, на якому діти не втомляться;
  • спеціально підібрана інформація, розрахована на інтереси певної групи дітей;
  • професійні гіди, які мають навички роботи з дітьми і вміють зацікавити юних слухачів з перших хвилин.

Екскурсії для шкільних груп по Києву – пізнавальна розвага

Найбільше діти люблять гуляти і розважатися. Таким цікавим дозвіллям може стати шкільна екскурсія по місту. Вона може стати захоплюючим уроком історії, про який діти будуть згадувати довго і з задоволенням, подарунком на день народження або інше свято, культурною програмою вихідного дня, розвагою на канікулах або одним із заходів річного шкільного табору.

Хочете організувати дітям незабутню прогулянку по рідному місту і подарувати море яскравих вражень – вибирайте тури для дітей по Києву!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг