Гастрономічні екскурсії

Гастрономічні екскурсії по Києву – подорожуємо смачно з relax)

Полюбляєте побалувати себе і свою сім’ю чимось смачненьким? І в той же час проводити свій вільний час на кухні не хочеться? Гастрономічні екскурсії по Києву – найкращий варіант провести вихідні смачно і з користю. Вас чекають знайомство з місцевими кулінарними традиціями, смачні частування, захоплюючі історії та легенди про ті чи інші страви, майстер-класи.

Києву є чим вас здивувати: ви дізнаєтеся багато цікавих історій про те, які страви ставали справжніми візитними картками міста у різні століття, які страви давали силу козакам і де розташовані найсмачніші місця столиці.

Скільки таємничих кулінарних історій зберігає столиця! Ви дізнаєтеся, чим пригощали кращі ресторатори своїх гостей, як залучали клієнтів в свої заклади і які рецепти досі використовують місцеві кафе і ресторани. І звичайно ж, ви зможете спробувати найсмачніші легендарні страви.

Гастротури по Києву – кулінарний релакс для гурманів

Для того, хто любить дегустаційні програми Київ стане Меккою гастрономії. Тут є розваги для гурманів на будь-який смак:

  • кулінарні майстер-класи;
  • дегустації;
  • поїздки на сироварні;
  • гастрошоппінг.

Крім того, серед переваг таких екскурсій по Києву – те, що з такої поїздки ви привезете не банальні сувеніри, а цінні рецепти і знання.

relax) event & travel service організовує гастрономічні екскурсії на будь-який смак. Забронюйте гастро тур по Києву, зробивши пару кліків мишкою, і насолоджуйтеся смачним, ароматним, апетитним містом!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг