Групові екскурсії по Києву

Групові екскурсії по Києву – для корпоративних замовників і компаній

Посиденьки в кафе або ресторані – банальні і нецікаві? Потрібен цікавіший формат заходу? Групові екскурсії по Києву – відмінний варіант пізнавального відпочинку для великої компанії.

Вибирайте подорож по столиці на свій розсуд, а все інше – наша турбота. До ваших послуг – найкращі гіди, найцікавіші маршрути, ну і звичайно ж – неперевершений Київ!

Які заходи можна провести в форматі екскурсії

Корпоратив – якщо ваші співробітники живуть в різних містах і приїжджають до Києва на корпоративний івент, покажіть їм місто під час групової оглядової екскурсії від relax) event & travel service;

Тімбілдинг – екскурсію можна поєднати з квестом і разом виконувати завдання, гуляючи по місту. Також у нас є формати “Екскурсія під час обідньої перерви” і “Екскурсія навколо офісу” в ході яких команда может зробити перерву, відпочити і дізнатися багато цікавої інформації.

Зустріч колишніх однокласників – пройшло багато років, ви змінилися… Місто теж змінилося і ми з вами зможемо побачити ці зміни разом (екскурсію можна закінчити в ресторані).

Дівич-вечір – жіночі екскурсії по місту, з шампанським і веселими історіями.

Екскурсія на весілля – спеціальний формат: поки молодята зайняті на фотосесії, гості не нудьгують, а дивляться місто.

Екскурсії по Києву для організованих груп – комфортний відпочинок

У кожного формату групової екскурсії є свої особливості, але який би транспорт ви не вибрали, ми зробимо її максимально комфортною.

  • Автобусні подорожі зручні тим, що за невелику кількість часу ви побачите максимум цікавих місць.
  • Групова піша екскурсія по Києву – для невтомних романтиків. Неспішні прогулянки красивими столичними вуличками подарують гарний настрій і відчуття затишку. Корпоративні піші походи по Києву – хороша можливість пізнати місто у всій його красі.
  • Екскурсія на яхті або теплоході – приємна можливість поєднати релакс і вечірку з отриманням захоплюючої інформації від наших гідів, які розкажуть найнеймовірніші легенди Києва.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг