Містичні екскурсії – для допитливих і сміливих

У різні часи місто називали по-різному: Європейським Єрусалимом і Відьминою столицею, Градом Змія і Столицею віри. І все це – про Київ. Містичні екскурсії по Києву познайомлять вас з прихованою, невідомою і загадкової стороною життя великого міста, розкроють секрети Києва. Багато століть воно вважалося місцем, де живуть боги, духи і демони. Сліди їх перебування навіки закарбувалися на цих пагорбах. А старовинні особняки за кількістю переказів і легенд не поступаються знаменитим англійським замкам з привидами.

Містика Києва: місто розкриває секрети

Тисячолітні землі, на яких стоїть місто, зберігають безліч таємниць. І щоб дізнатися про них більше, не потрібно далеко ходити. Часто диво таїться в будинках і дворах, повз яких ми проходимо щодня.

Пропонуємо вашій увазі незвичайні, шокуючі і навіть трохи страшні екскурсії в місті, під час яких ви відвідаєте містичні місця Києва і дізнаєтеся багато приголомшливих фактів і історій.

relax) пропонує найрізноманітніші маршрути. Вам тільки потрібно вибрати, що більше хочеться:

  • відправитися на нічну екскурсію по Києву в найзагадковіше місце – на Андріївський узвіз;
  • побачити головні місця збору відьом всієї Східної Європи: Уздихальницю, Видубецьку і Замкову гори;
  • подивитися на замок перевертнів в центрі міста і будинок чорної вдови;
  • почути легенди про київський Хогвартс і його підземелля;
  • дізнатися секрети Байкового кладовища;
  • проникнути в таємниці Липського особняку.

Містичні екскурсії по Києву – це прекрасна можливість цікаво провести час з близькими і друзями, здійснити подорож в інші часи або навіть в інші виміри. Адже в місті є власний перехід в Інший світ і «бермудський трикутник» вулиць.

Секретний Київ на екскурсіях від relax) event & travel service

Багато з нас щодня проходять або проїжджають повз місця, такі звичні і на перший погляд ординарні. Але часто за цими непримітними фасадами ховаються потаємні історії… Загадкові, іноді – містичні, іноді – криваві, від подробиць про які стине в жилах кров. Чи багато хто зараз знає, що Жовтневий палац культури насправді – колишня в’язниця НКВД, в якій були розстріляні сотні людей? А нинішній добродійний та респектабельний Андріївський узвіз значився «чортовою вулицею»?

Підземний Київ – це не тільки секрети київського метро (хоча чого вартий, наприклад, занедбаний перегін між станціями «Університет» і «Хрещатик»). Це підземні річки – Клов (відвідати можна підземний відрізок від Хрещатика і до станції метро Олімпійська, загальна протяжність – близько 5 км) і Глибочиця, дренажні системи – Аскольдова (найзаплутаніша і найдовша штольнева система Києва) і Микільська (в якій є справжній підводний водоспад). Це особливий світ, трохи страшний, трохи небезпечний, зі своїми правилами і визначними пам’ятками. Звичайно, потрапити сюди можна тільки зі спеціально підготовленими провідниками-диггерами.

relax) event & travel service – робить все секретні і містичні маршрути безпечними для відвідування, а досвідчені екскурсоводи розкажуть багато такого, що ви не знайдете в путівниках і Інтернеті. Родзинка містичних екскурсій по Києву: можливість гуляти по найзагадковіших, похмурих і казкових місцях не тільки вдень, але ввечері і навіть вночі! Прогулянка по місцях сили і магії при світлі ліхтарів залишить незабутні враження.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг