Популярні екскурсії по Києву – вивчаємо столицю з relax)

Можна багато років жити в цьому місті, і не знати багатьох його таємниць, унікальних місць, історій і легенд. Допоможуть краще пізнати Київ екскурсії по місту від порталу relax). Ми зібрали для вас топ екскурсій, які користуються неймовірною популярністю як серед киян, так і гостей столиці. Піші, автобусні, на трамваї, підземні, на кораблі – вибирайте екскурсію собі до душі, і в путь! Досвідчені гіди проведуть вас в найпотаємніші куточки столиці, покажуть найнеймовірніші місця, розкажуть сотні захоплюючих історій. Екскурсії по Києву на автобусі – це можливість побачити Київ у всій його красі, дістатися до його околиць і дізнатися більше про історію і славне минуле нашої столиці. В топі подорожей на автобусі:

  • “Загадки і таємниці Межигір’я” – можливість побачити розкіш резиденції колишнього президента і відчути енергетику одного з найдавніших центрів християнства на території України.
  • “Сталінські тунелі під Дніпром. Міфи і реальність” – оглянемо залишки надсекретного будівництва «Об’єкту №1».

Пішохідні екскурсії по Києву – це цікаві прогулянки по таким рідним і затишними вулицями. Вас чекають найнеймовірніші історії про цікаві пам’ятки і спорудах, про іменитих киян і містичні події. Найбільш популярні такі пропозиції:

  • “На вихідні до Києва!” – найпопулярніший напрям для гостей столиці. За 2 дні встигнемо оглянути всі найбільш знакові місця Києва.
  • “Секретний Київ” – можливість дізнатися найпотаємніші секрети міста, таємничі моменти в історії.
  • “Екскурсія по Подолу з дегустацією пива” – вояж по Шамму колоритному району Києва + можливість покуштувати найсмачніше пиво в Києві.

Популярні екскурсії по Києву – це хороша можливість провести з користю вихідний. Ламати голову, яку саме прогулянку вибрати, не потрібно. Вибирайте будь-яку – не помилитеся. relax) зібрав в одному розділі екскурсії, які вже не перший рік – в топі найкращих. Можна піти всією сім’єю – і діти, і дорослі будуть в захваті. А можна вибрати романтичну екскурсію, і влаштувати незабутнє релакс на двох. Піти на таку прогулянку одному – це хороша можливість познайомитися з новими людьми і зустріти однодумців. Екскурсія стане оригінальним подарунком рідним або друзям, хорошим варіантом для романтичного побачення.

Ціни на екскурсії по Києву – демократичні, що робить такі прогулянки доступними і популярними як серед киян, так і гостей міста.