За лаштунки Київської опери

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
250грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Мріяли побувати в театрі до вистави? З екскурсією «За лаштунки київської Опери!» це можливо. Ви потрапите в Національну оперу України за півтори години до початку вистави. Щоб відчути справжню закулісне життя київської опери, приєднуйтесь до екскурсії «За лаштунки Київської опери» !

Важливо! На місце зустрічі потрібно приходити не пізніше 17.15 тому 17.20 – фактичний час початку екскурсії.

Дата:

Програма екскурсії по Києву

За лаштунками знаменитої Київської опери відкрито спеціально для вас. Після цієї екскурсії ви зможете потрапити на чудову оперу або балет, попередньо придбавши квитки (самостійно в касі Опери).

Чи знаєте ви, що світло включають за півтори години до початку виступу спеціально для артистів і робітників сцени, щоб вони встигли підготуватися? У цей підготовчий час ви потрапите всередину цікавого світу танцюристів і співаків.

Всім відома фраза: «Театр починається з вішалки». Ми не будемо відходити від традиції, і спочатку ви відвідаєте гардероб. Повернувшись у фойє, ви дізнаєтеся про історію чудової Національної опери України, цікаві факти, відомих особистостей тощо. Лабіринти вузьких коридорчиків, гримерки і костюмерні – ви всюди побуваєте.

Цілком ймовірно, що почуєте спів або побачите танці – останні репетиції перед виступом. Ви навіть зможете подивитися, як артисти гримуються.

Хочете відчути себе справжніми артистами – без проблем! Ми вийдемо на велику сцену з закулісся, подивимось на суфлерські будки, заглянемо в оркестрову яму, а може, навіть спустимося в неї. Музиканти будуть зовсім не проти – вони навіть поступляться на час свої місця.

Завершення екскурсії відбудеться в елітному Царському ложе. Ви посидьте на місцях, де свого часу сиділи багаті і знамениті. Також дізнаєтеся ще більше цікавих і захоплюючих оповідань про життя театру. Приєднуйтесь і Ви до екскурсії «За лаштунки Київської опери» , ви запам’ятаєте її назавжди!

Додаткова інформація

Початок екскурсії: 17:20

Тривалість екскурсії: 1,5 години

Вартість для 1 чол.: 200 грн.

Що входить в екскурсію: екскурсійне обслуговування

Де проходить

м. Київ, вул. Володимирська, 50 (Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка)

& Nbsp;

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00