Калейдоскопи політехніки

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Екскурсія по Київській політехніці – це унікальна прогулянка, під час якої ви дізнаєтеся неймовірні історії найвідоміших “технарів” країни. Хто він, “чарівник у блакитному вертольоті”, який оживив “літаючу кімнату” зі свого сну? Завдяки якому випускнику Політеху Гагарін полетів у космос? Хто з нинішніх рок-зірок “ставив на вуха” всю общагу? Відповіді на всі питання отримаєте на екскурсії. А ще дізнаєтесь, чому в коридорах одного з корпусів бродять примари солдатів Вермахту і де прогулятися, щоб зустріти привида Вічного студента і Божевільного професора. Також до вашої уваги – неповторні експонати музею під відкритим небом.

Екскурсія буде цікава дітям у віці від 10 років.

Замовляйте завчасно зі знижкою!
Вартість квитка при замовленні і оплаті онлайн – 90 грн.
При оплаті на місці – 120 грн.

Дата: За запитом, в будь-який день

“Київська політехніка” – один з найбільших ВНЗ України, який готує найкращих “технарів”. Це Альма-матер таких видатних вчених і винахідників, як Ігор Сікорський і Сергій Корольов. Тут викладали такі “брили”, як Євген Патон і Володимир Плотніков. А іспити у перших випускників Політехніки приймав сам Дмитро Менделєєв. Старі корпусу університету виконані в неороманском стилі з елементами готики і модерну.

“Прилетить раптом чарівник у блакитному вертольоті”

У дворі КПУ розташувався музей під відкритим небом. Тут ви побачите і чарівника, і вертоліт зі знаменитої пісеньки Крокодила Гени. Ось Чарівник – Ігор Сікорський. Він в бронзі, зображений з незмінною капелюхом в руках. Один з найвідоміших випускників Політехніки втілив в життя свій сон про літаючу кімнаті і створив вертоліт. Поруч зі своїм творцем розташований легендарний “блакитний вертоліт” Мі-2.

Трохи далі – танк Т-34, який боровся “зі звірами Вермахту” – Тиграми і Пантерами, в складі Першого Українського фронту. Зварений шов на його броні розробив ще один геній Політеху – Євген Патон.

 Екскурсія в Києві: Калейдоскопи політехніки Пам’ятник Євгену Патону, КПІ, Київ

Ще один експонат музею під відкритим небом – паровоз 9П. Він довго працював у Києві на ТЕС, а в 2001 році відбув на пенсію в університет. Можна забратися в його кабіну і уявити себе машиністом локальних залізниць. Серед студентів політеху навіть ходить легенда про ці три потужних машинах. Вважається, вертоліт злетить, танк вистрілить, а паровоз рушить за однієї умови. Якому – дізнаєтеся у гіда.

Таємниці Київського Хогвартса

За більш, ніж столітню історію, Київський Політех “обріс” традиціями і таємницями. У студентів тут своя методика призову “Кулі” на сесіях, і просто прокричати “Шара, прийди!” не допоможе скласти іспити. Традиційні нічні крики КПІшників обов’язково повинні розбавити лайливими вигуками на адресу студентів Хімічного факультету, і тільки тоді удача посміхнеться. Чому так? Є цілих 7 версій, про які повідає екскурсовод.

Бродять тут і примари. Подейкують, біля стін 4 корпусу за часів II Світової розстріляли полонених німців. Тепер солдати Вермахту періодично з’являються в тутешніх коридорах ночами. Але чи дійсно примари справжні, або всього лише плід фантазії сторожів – невідомо. Але ось достовірна інформація: в будівлі університету функціонував штаб гітлерівців, з тих часів навіть збереглися агітаційні брошурки Німеччини.

Подейкують, з’являються тут і примари Вічного студента і Божевільного професора. Що вони шукають в стінах універу – дізнаєтеся на екскурсії.

“Згадуйте іноді вашого студента”

Багато випускників Політеху стали відомими вченими та винахідниками в сферах машинобудування, космонавтики, повітроплавання. Але є і ті, кому “технарем” стати не вийшло, і тим не менш в університеті цих людей дуже добре пам’ятають і пишаються ними. Про них теж піде мова на екскурсії.

Май 1986 року. 11 поверх гуртожитку №15 Київського Політехнічного Інституту. Тут зустрілися троє студентів: Олег Скрипка, Олександр Піпа та Юрій Здоренко, і на небосхилі українського шоу-бізу запалилася зірка під назвою “Воплі Відоплясова”. Вони не раз будили своїми репетиціями весь гуртожиток, лаялися з вахтерами, але встигали вчитися. А своє студентське життя згодом присвятили пісню і кліп “Зоряна осінь”.

Ще один невдалий “технар” – Олексій Лісовець. Це зараз він – відомий кінорежисер і актор, а в 1983 році він тільки закінчив КПІ. Його режисерські роботи ви регулярно можете побачити на телеекранах. Фільми “Професор в законі”, “Бідна Liz” і “Все повернеться” завоювали любов глядача.

Додаткова інформація

Вартість для 1 чол .:

  • дорослому – 90 грн. (Оплата на місці – 120 грн.);
  • дитині до 12 років і пенсіонеру – 80 грн (оплата на місці – 110 грн.).

Де проходить

Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг