Fashion-ілюстрація

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо всіх хто любить моду, одяг, стиль і дизайнерські речі на майстер-клас Fashion-ілюстрації. Ви повторите образи з показів відомих дизайнерів, навчитеся відтворювати фактури різних тканин.

Дата: За запитом, в будь-який день

Опис майстер-класу

Сучасний світ стає все більш автоматизованим, але чим глибше стандарти і технології проникають в наше життя, тим більше нам не вистачає живого спілкування і тепла людських рук в речах, які нас оточують. Пропонуємо вам зануритися у фантастичний світ створення дизайну власного гардеробу.

Кожен день нам доводиться приймати величезну кількість рішень, безліч разів робити вибір. Шопінг стає для вас катуванням, адже вибір величезний, але того, що треба саме вам немає? Намалюйте те, що вам необхідно! Створіть свій ідеальний образ на папері.

На майстер-класі з допомогою техніки аплікації, монотипії і акварелі, ви зможете повторити образи з показів відомих дизайнерів, а також навчитеся відтворювати фактури різних тканин, адже паєтки, мереживо, шкіра, хутро можуть бути легко відтворені на папері завдяки графічним технікам.

Для роботи використовується акварель, графічні маркери, лінери, ручки, пастель, туш і олівці. Комбінуючи кілька технік, ви навчитеся втілювати власні дизайнерські ідеї на папері.

Додаткова інформація

Тривалість: 1,5 години

Вік: від 10 років

Вартість: 250 грн.

Партнер майстер-класу

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг