Гончарна майстерність

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
250грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У вашій родині не було гончарів, які могли б передати вам свої секрети ремесла? Це зовсім не біда, адже в арт-студії є чудові майстри і прекрасні викладачі, які поділяться з Вами секретами роботи на гончарному крузі. Арт-студія запрошує вас навчитися древньому ремеслу, яке споконвіку передавалося з покоління в покоління і завжди заворожувало своєю геніальною простотою і унікальністю.

Дата:

Гончарна майстерність

Глина – натуральний матеріал, який піддається вашим рукам і дозволяє створювати неймовірне розмаїття форм! Наші пращури вірили, що глина піддається не тільки рукам людини, яка до неї торкається, але і його душі, саме тому з гончарним ремеслом пов’язано безліч легенд і традицій.

Навчитися створювати глиняні предмети інтер’єру – це чудова можливість відпочити душею і тілом, створювати прекрасні подарунки для своїх близьких і прикрашати власну оселю. Спеціально розроблений курс з гончарства дозволить вам зануритися в автентичний світ традицій наших пращурів, дізнатися більше про землю, на якій ви виросли і навчитися створювати такі приємні рукам і очам глиняні речі.

Мастер-класс в Киеве: Гончарное мастерство

На заняттях гончарства ви зможете розслаблятися душею і тілом, це свого роду медитація. Ліплення з глини має дуже заспокійливий і розвиваючий ефект, крім того, процес творення прекрасного витвору зі шматка мокрої і безформної глини підвищує самооцінку і вчить, що якщо прикласти зусилля, то результат неодмінно буде досягнуто.

Також ви можете замовити і пройти індивідуальний курс гончарства.

Додаткова інформація

Увага! Попередній запис на індивідуальні заняття обов’язкова! Якщо Ви записалися на конкретну дату і не з’явилися на заняття, забувши попередити про це нас мінімум за добу – Ваш квиток буде вважатися використаним.

Тривалість: 1,5 години

Що входить у вартість:

  • майстер-клас;
  • матеріали.

Просимо надягати на майстер-клас зручний одяг (жінкам приходити в штанях).

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг