Історія мистецтв для дітей

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Історія розвитку світового мистецтва простягається далеко вглиб часів. Беручи початок під склепіннями печер, де мешкали наші первісні предки, вона простяглася червоної ниткою в технічно підковане сьогодення.

Хочете, щоб ваша дитина познайомилась з основними віхами цього дивного історичного процесу і відчула себе на місці художника тієї чи іншої епохи? Тоді запишіть своє чадо на курс «Історія мистецтв для дітей»!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма курсу

«Історія мистецтв для дітей» – унікальний курс для учнів молодшої та середньої школи. Тут в легкій і доступній формі дітям розкажуть безліч цікавих відомостей про те, як людство вивчало таїнство графіки, живопису та інших видів образотворчого мистецтва. Діти зможуть не тільки зануритися в атмосферу різних часів, а й розкрити свої творчі здібності, спробувавши самостійно створити шедевр в дусі візантійської мозаїки, фрески бароко, картини в стилі імпресіонізму та інших художніх напрямків, в числі яких:

 • Первісне мистецтво. Юні художники дізнаються, звідки взялася творчість і як з’явилися перші фарби, а потім зобразять власні наскальні розписи.
 • Мистецтво Межиріччя. Подорож в долину Тигру і Євфрату розкриє загадки Вавилона і Шумерського царства, розповість про появу писемності і навчить малювати на глиняних табличках.
 • Давньогрецька культура. Вивчення античної міфології, архітектури, скульптури та живопису залишить на пам’ять хенд-мейд футболки в давньогрецькому стилі.
 • Візантія – блиск мозаїк. Дороги візантійського мистецтва з Константинополя і Равенни приведуть до Києва, переплетуться язичницькі мотиви з християнством і втіляться в мозаїчне панно з химерним орнаментом.
 • Середньовіччя: чи настільки темними були ці часи? Середні століття здивують мініатюрами з книг про фантастичних тварин, французької та німецької готикою, а також вітражами, які можна буде повторити своїми руками.
 • Італійське Відродження. Згадаймо, що Рафаель, Леонардо і Мікеланджело – це перш за все генії Ренесансу, а не черепашки-ніндзя, і спробуємо скопіювати легендарну посмішку Джоконди.
 • Північне Відродження: своєрідність Північної Європи. Інформацію про Ренесанс доповнять самобутні Бельгія і Нідерланди, підростаючі таланти зможуть позмагатися з самим Пітером Брейгелем.
 • Бароко: звичаї людей, що жили в золотих інтер’єрах. З’єднаємо ілюзію з дійсністю, відтворимо розкіш, контрастність і динамічність бароко в процесі розпису дерев’яних рамок.
 • Романтизм в мистецтві. Англійський романтизм розкриє двері галерей з роботами Констебла і Блейка, а повернуться додому діти з акварелями, стилізованими під картини Вільяма Тернера.
 • Імпресіонізм, або Прогулянка по Монмартру. Стиль, чиє ім’я означає «враження», подарує зустріч в Ван Гогом, Мане і Моне. А новий колористичний підхід можна буде випробувати на імпресіоністичних пейзажах.
 • ХХ століття, або Як ми дожили до сучасного мистецтва. По-новому поглянемо на фантазії Дали і Малевича, а після намалюємо театральні костюми за прикладом геніального Пікассо.

Це і багато іншого (зокрема – біографія українського образотворчого мистецтва від трипільської культури до Марії Приймаченко) – в програмі курсу «Історія мистецтв для дітей».

Увага! Про темах конкретних занять можна уточнити заздалегідь (за кілька днів).

Додаткова інформація

Заняття проходять по неділях.

Тривалість 1 заняття – 1,5 години.

Рекомендований вік учасників: 6-12 років

Вартість заняття – 150 грн.

У вартість включені всі необхідні матеріали, крім футболок.

На урок по Стародавньої Греції можна принести будь-яку футболку з дому і розписати її.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг