Книжкова ілюстрація для дітей

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Вам хотілося б, щоб Ваші діти з дитинства полюбили книги і захопилися читанням? Тоді обов’язково приводите їх в арт-студію на курс книжкової ілюстрації з талановитою художницею і чудовим педагогом Юлією Шалімова!

Дата: За запитом, в будь-який день

Книжкова ілюстрація для дітей

Юлія навчить ваших діток розуміти авторську задумку, аналізувати історію, складати власне бачення і думку про прочитане. На заняттях діти захопляться створенням персонажа, будуть робити ескізи, а потім ілюстрації. В арт-студії ім весело і цікаво розкажуть про основи композиції, кольори і структуру книжки. За основу курсу ми взяли вірші чудового поета Вадима Левіна. Кожне заняття – ілюстрація до окремого вірша. Чим більше занять відвідує Ваш юний ілюстратор, тим солідніше вийти книга, яку ми зверстаємо. Така книга з ілюстраціями Вашої дитини буде справжнісінькою книгою з титулом і автопортретом ілюстратора на обкладинці.

Мастер-класс в Киеве: Книжная иллюстрация

Після відвіданя занять із книжкової ілюстрації Ваші діти з ентузіазмом будуть розповідати про свою нову захоплюючій творчої діяльності, посміхатися і дарувати вам свої шедеври! Така книга – унікальний подарунок татам і мамам, бабусям і дідусям. Це книга, яку Ваш малюк зможе читати і показувати своїм дітям через десятки років.

Додаткова інформація

Тривалість: 1,5 години

Вік: 7-12 років

Вартість: 150 грн./ос.

Якщо відходити 10 занять, то ми безкоштовно верстаємо книгу, яку можемо надрукувати за додаткову плату.

Що входить у вартість:

  • майстер-клас;
  • витратні матеріали.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг