Лялька-мотанка

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 195грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Ляльки-мотанки – один з найдавніших видів творчості, який високо цінували наші предки. Як нам з вами, людям третього тисячоліття, стати ближче до багатовікової мудрості українського народу? Відвідайте захоплюючий майстер-клас в Києві – навчиться створювати ляльку-мотанку своїми руками, заряджаючи її власним натхненням і позитивною енергією!

Дата: За запитом, в будь-який день

Чому варто купити квиток на майстер-клас? Вся справа в тому, що лялька-мотанка – це:

  • по-перше, унікальний оберіг, який можна розмістити над ліжечком дитини для захисту від злих сил і хвороб;
  • по-друге, цікава іграшка, яка прищеплює дітям інтерес і повагу до старовинних традицій предків;
  • по-третє, самобутній етно-сувенір, який прикрасить ваш будинок.

Дослідники вважають, що спочатку ляльки були пов’язані з обрядом родючості і продовження роду, їх не створювали спеціально для дитячих ігор. В наші дні лялька-мотанка дещо відійшла від свого звичного призначення, з магічного предмета перетворившись в популярний різновид сувенірів. Однак на майстер-класі в Києві ви зможете не тільки виготовити чудову дитячу іграшку, але і обзавестися талісманом, який захистить вас і ваших близьких від реальних і надприродних негараздів. А попутно ще й розширите свій кругозір, дізнавшись безліч цікавих відомостей про українські культурні традиції.

Цікавий факт: найдавнішу ляльку-мотанку на території України знайшли на палеолітичної стоянки в селі Мезин. Тобто виготовленням подібних ляльок люди займалися ще в першій третині Кам’яного віку!

Відмінною рисою ляльки-мотанки є те, що вона створюється без використання ножиць та голки. Всі деталі відривають і примотують виключно вручну. Обличчя ляльки-мотанки майстер або залишає без малюнка, або намотує хрест з ниток. Цей знак є древнім символом сонця, життя і захисту, що лише зміцнює магічний статус вироба. До речі, ляльки-мотанки чоловічої статі не буває, адже саме жінка здавна символізує родючість і оновлення життя. За допомогою цієї автентичної, оригінальної техніки вам і належить створити справжній оберіг. Лялька-мотанка, зроблена своїми руками, допоможе вам уберегти будинок від нечистої сили або злих людей, зняти стрес і розвинути творчий потенціал.

Запишіться на майстер-клас і приготуйтеся оселити в своїх будинках чарівну ляльку!

Додаткова інформація

Вартість: від 195 грн.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг