Майстер-клас “Батик. Розпис тканини”

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

На майстер-класі ви дізнаєтеся варіанти технік розпису шовку і тонких натуральних тканин, основи колористики і поєднання кольорів, мистецтво володіння розпису контурами і акварельними заливаннями в батику.

Дата: За запитом, в будь-який день

Опис майстер-класу

Мистецтво ручного розпису на тканині, відоме як батик – настільки філігранна робота, що її результати можна порівняти з найтоншими крилами метеликів.

На майстер-класі з батіку ви дізнаєтеся про різні техніки розпису тонких тканин (шовку, вовни, бавовни і ін.) в залежності від  закріплювачів, які використовуються в роботі. Крім того – ви освоїте мистецтво гармонійного поєднання кольорів у виробах, основи колористики і техніки виконання акварельних заливок з різними варіантами контурів. Візерунки представлені на вибір в різних варіаціях.

Майстер-клас по батику – відмінна можливість випробувати себе в ролі майстра старовинного виду східного мистецтва, відомого з найдавніших часів серед жителів Індії, Індонезії та ін. Європейці істотно зацікавилися цією технікою вже в 20-му столітті. Воно й не дивно: вироби в техніки батик – дивовижно красиві і відрізняються підкресленою оригінальністю. І під час майстер-класу ви не тільки навчитеся азам нового ремесла, а й станете творцем унікального виробу з тканини.

Додаткова інформація

Вартість: 150 грн. за годину

Вік: від 10 років

 

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг