Майстер-клас “Основи скрапбукінгу”

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Скрапбукінг – це колаж  з поєднання дизайнерського паперу, сувенірів і пам’ятних штучок, гудзиків, стрічок і всього, на що здатна фантазія. Але найголовніше, що робота, яка вийде в результаті, має неповторний і унікальний стиль.

Якщо Ви вважаєте, що даний рід занять підходить більшою мірою домогосподаркам, ви глибоко помиляєтеся! Цей вид творчості активно розвивається і  охоплює великі вікові та соціальні рамки. Все більше молоді залучається в це захоплююче дійство. І дитина, і дорослий  здатні відобразити своє бачення світу в своїх творах.   Матеріали для виготовлення пам’ятних дрібничок є доступними для більшості з нас. А пам’ять – вона безцінна!

Дата: За запитом, в будь-який день в

Опис

Майстер-клас “Основи скрапбукінгу” має на увазі виготовлення сімейних фотоальбомів, листівок, щоденників. При цьому альбоми та листівки можуть бути, наприклад, тривимірними, нагадувати шкатулки або будинки для ляльок, мати свої секрети, приваблювати не тільки дизайном, але і своєю таємничістю.

Ідея скрапбукінгу полягає в тому, щоб зробити альбом самому, оформити альбом самому, поставити дати, коментарі, пришити ґудзик, прив’язати стрічку, вставити потрібні фотографії, та багато чого, нескінченна імпровізація, всього не перелічити.

Скрапбукінг – це вид рукоділля, творчості. Скрапбукінг – напрямок у мистецтві. Скрапбукінг – це хобі. Скрапбукінг – це ексклюзив, неповторність. Скрапбукінг – це віддушина.

Яким скрапбукінг може бути для Вас? Все залежить від того, наскільки далекий політ Вашої думки.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 години

Вартість – 300 грн.

Всі материали включено у вартість

Вік:від 7 років

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг