Майстер-клас з пошиття плюшевого лосика-малюка

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Сьогодні можна купити практично будь-яку іграшку, але куди веселіше зробити її своїми руками. Пропонуємо Вам освоїти ремесло #handmade. Зшити м’яку грушку своїми руками доступно кожному бажаючому. Наш професійний майстер поділитися з вами своїми корисними навичками і ви отримаєте досвід у створенні іграшки лосика-малюка. Як тільки Ви почнете шити м’яку іграшку своїми руками – ви цілком поринете в цей вид творчості і рукоділля.

Дата: За запитом, в будь-який день

На цьому майстер-класі Ви навчитеся різним прийомам шиття. Освоїте всі етапи пошиття іграшки, від перенесення викрійки на тканину до з’єднання та кріплення всіх деталей іграшки. Спробувавши зробити іграшку раз, вміння залишиться на довгі роки. Все, що від вас потрібно – це вміти користуватися голкою, ножицями і трішки фантазії. Всі необхідні матеріали та інструменти видаються майстром. У ваших руках поступово народиться нове плюшеве життя, не залежно від того, професіонал ви або новачок. І вуаля! Готовий лосик залишається у Вас.

Мастер-класс в Киеве: Мастер-класс по пошиву плюшевого лосика-малыша

Додаткова інформація

Тривалість: 6-8 годин

Вартість: 300 грн.

У вартість входять необхідні матеріали та інструменти.

Кількість учасників: 5 осіб

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг