Отримайте консультацію

експерта з відпочинку

(Понеділок-п'ятниця з 10:00 до 19:00)

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Майстер-класи по декупажу в Києві

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Майстер-класи з декупажу в Києві

Мистецтву декорування предметів за допомогою паперових картинок вже більше 500 років. Воно з’явилося в Німеччині в XV столітті і незабаром набув широкої популярності і було в моді навіть при королівських дворах Європи. Знатні дами у Франції власноруч прикрашали шкатулки і баночки з духами, це було заняття для обраних.

Сьогодні все більше людей хочуть освоїти декупаж, адже він дозволяє до невпізнання перетворити обридлий предмет, приховати дрібні дефекти і навіть наслідки ремонту меблів.

Майстер клас: декупаж – це просто

Хороший майстер клас зробить декупаж не тільки захоплюючим, але і нескладним хобі. Адже за п’ять століть техніка створення малюнків, матеріали та інструменти стали набагато досконаліше. Тепер, щоб створити гарну штучку, перетворити в маленький шедевр шкатулку, пляшку, підставку під чашку, поличку вам не знадобиться багато часу. Наші майстер-класи з декупажу переконають вас – це просте заняття, яке вимагає мінімум часу і коштів, а результат буде приголомшливим!

Майстер-класи декупажу для початківців

Техніка допоможе в перетворенні:

  • предметів інтер’єру: дощечок, шкатулок, посуду та ін.
  • тканини: наволочок, фіранок, серветок
  • скла і кераміки: ваз, чашок, пляшок

Знадобляться тільки папір з відповідним малюнком, клей, лак, фарба та трохи терпіння.

Декупаж своїми руками – майстер клас для дорослих і дітей

Слово «декупаж» з французької перекладається як «вирізання». Тому на майстер-класи можна приходити разом з дитиною. Робота над спільним проектом принесе багато радості, дозволить батькам і дітям налагодити відносини і стати справжньою командою творців! Освоївши навички модного рукоділля, ви зможете перетворити свій будинок. Подаруйте нове життя посуді і меблів, годинах і ялинковим іграшкам, підноси і сумочок!