Олійний живопис

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
550грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
01.07.2022

Шукаєте самий захоплюючий майстер-клас в Києві? Хочете повторити визнаний шедевр або створити власну унікальну картину? Вам дуже пощастило! Кращі професіонали своєї справи чекають вас на майстер-класі з олійного живопису, який вже встиг стати традиційним. Здійсніть мрію своїми руками!

Дата: 01.07.2022 в 11:00, 03.07.2022 в 15:00, 08.07.2022 в 11:00, 10.07.2022 в 15:00

Олійний живопис

Не важливо, коли в останній раз ви пробували свої сили в малюванні: минулого тижня або багато років тому в дитячому садку. На одному з кращих майстер-класів в Києві наші професійні художники допоможуть вам розгадати таємниці живопису і підкорити вершини цього дивного мистецтва, що досі здавалися неприступними. Ми надамо вам всі необхідні матеріали для того, щоб ви змогли створити неповторне полотно – для себе чи в подарунок вашим близьким.

Від вас потрібно лише:

  • купити квиток на майстер-клас;
  • вислати або принести з собою репродукцію картини, яку ви все життя мріяли написати олією (за бажанням);
  • уважно слухати і не соромитися максимально розкрити свої художні таланти.

Вибирайте те, до чого лежить душа: Ван Гог і Коровін, Моне і Мане, північні і південні пейзажі, будь-які інші ідеї. Не обмежуйте себе в підборі варіантів, ми з радістю допоможемо вам реалізувати будь-які творчі задуми. Кількість сеансів буде залежати від розміру полотна, складності роботи і, звичайно, вашого натхнення та наполегливості в досягненні мети.

Увага! Якщо ви плануєте писати картину на полотні великого формату, попередьте про це заздалегідь, щоб ми встигли привезти вам потрібне полотно.

Купуйте квиток на майстер-клас з олійного живопису – подаруйте собі чудо, на пам’ять про яке залишаться не тільки яскраві емоції, а й чудові полотна, авторами яких є ви самі.

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5 години

Увага! Попередній запис на індивідуальні заняття обов’язковий! Якщо Ви записалися на конкретну дату і не з’явилися на заняття, забувши попередити про це мінімум за добу – Ваш квиток буде вважатися використаним.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг