Пастель

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
250грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Хочете освоїти унікальну техніку малювання, яка поєднує в собі легкість і простоту, і дозволяє втілювати найрізноманітніші творчі задуми? Мрієте стати ближче до шедеврів Ренуара і Дега, Сєрова і Левітана, спробувавши повторити їх знакові полотна?

Майстер-клас по пастелі допоможе вам опанувати прийоми однієї з найбільш чудових художніх технік!

Дата: За запитом, в будь-який день

Пастель отримала свою назву від слова «а пастелло», яким іменували прийом малювання одночасно чорним італійським олівцем і червоною сангиной, іноді з підфарбовування іншими кольоровими олівцями, що застосовувався італійськими художниками XVI століття, в тому числі і Леонардо да Вінчі. У XVIII столітті пастель стає вже самостійною технікою і отримує особливу популярність у Франції, де її використовували такі відомі художники, як Франсуа Буше, Моріс Кантен де Латур, Шарден, пізніше Мрій, Жан Етьєн Ліотар, Делакруа.

Пастель може бути як графічної, так і живописною. Робота з нею дуже приємна. Ви можете як робити чіткі, гострі лінії пастельними олівцями, так і досягати мальовничих переходів, розтираючи пастельні крейди пальцями на різнобарвному папері. Ми запрошуємо вас спробувати себе в техніці пастелі або вдосконалити свої навички на наших майстер-класах.

Якщо ви – новачок в образотворчому мистецтві, майстер-клас по пастелі стане для вас справжньою знахідкою! Викроївши час для наших уроків, ви:

  • відкриєте для себе секрети колористики,
  • навчитеся змішувати і поєднувати різні тони і відтінки;
  • дізнаєтеся, як «поселити» на своїй картині невагомий серпанок і яскраві насичені кольори;
  • зрозумієте, що малювання пастеллю – заняття надзвичайно захоплююче і зовсім не складне (звичайно, при наявності натхнення та наполегливості в досягненні поставлених цілей);
  • зумієте своїми руками створити картину, про яку давно мріяли.

А всі, хто вже знайомий з можливостями пастелі, зможуть по-новому розкрити власні таланти і піднятися на кілька сходинок вище в чарівному світі живопису і графіки.

Приходьте на майстер-клас з пастелі – зробіть своє життя трішки прекрасніше!

Додаткова інформація

Тривалість: 3 години

Вартість: 250 грн.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг