Пісочна анімація

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 200грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Мистецтво самовираження не стоїть на місці. І з тим, як людина шукає спосіб передати свої почуття і емоції за допомогою прикладної творчості, набирає обертів такий його вид, як пісочна анімація.

Долучитися до цього нестандартного виду релаксірованія і експресії ви можете, відвідавши відповідний майстер-клас.

Дата: За запитом, в будь-який день

Майстер-клас пісочної анімації

Пісочна анімація виникла в Америці ще в 1960-х роках. Молода американська студентка Керолін Ліф спорудила скляний стіл з підсвічуванням, розмістила під ним камеру і почала малювати піском. Дівчина відразу зрозуміла, що техніку можна використовувати для створення анімації. У 1969 році на захисті дипломного проекту Керолін показала свій перший пісочний мультфільм «Пісок, або Пітер і Вовк» (за мотивами знаменитої казки для дітей «Петя і Вовк» Сергія Прокоф’єва). Викладачі високо оцінили її роботу і талант, але далі ніж за стінами університету про її винахід ніхто не знав. Лише в 1974 році світ побачив її другий анімаційний фільм – «Сова, яка одружилася на качці». Цей проект зібрав багато призів на різних кінофестивалях і теплі відгуки критиків.

Завдяки своєму відкриттю сьогодні Керолін Ліф відома не тільки, як мама напряму прикладного мистецтва, що стримко розвивається, а й як видатний канадсько-американський режисер і аніматор.

Цікавий факт: У 2004 році грузинський співак і композитор Dato одним з перших використав техніку пісочної анімації в своєму музичному кліпі.

Заняття пісочної анімацією – це не стандартний спосіб розвитку художньо-естетичного смаку, розвитку дрібної моторики рук, збагачення фантазії і поліпшення творчих навичок. Особливість цієї техніки в тому, що картини малюють шарами очищеного піску на склі без допомоги будь-яких спеціальних пристосувань. Єдине, що дійсно потрібно для заняття пісочної анімацією – це світловипромінюючих робоча поверхня. Адже підсвічування не просто оживляє малюнок, але і надає йому особливої ​​виразності.

Цікавий факт: Українська співачка Міка Ньютон на своєму виступі на Євробаченні-2011 використовувала в якості фону пісочний перформанс художниці Ксенії Симонової.

Шалена популярність, якою користується пісочна анімація в Україні, пов’язана з появою на вітчизняних і зарубіжних талант-шоу людей, які майстерно володіють цим видом образотворчого мистецтва.

Втілити мрію оволодіння технікою малювання піском ви можете відвідавши майстер-клас пісочної анімації. Під час уроку ви навчитеся створювати яскраві кліпи, розповіді і цілі історії, висловлювати свої почуття і думки за допомогою “живих” пісочних картинок і з їхньою ж допомогою позбавлятися від стресу. Пісочна анімація також може стати сильним поштовхом для розвитку прихованих талантів, як у дітей, так і дорослих.

Цікавий факт: Популярна музична група «Город 312» та співак Баста використовували пісочні малюнки Артура Кирилова в своєму кліпі на пісню «Обернись».

Відвідайте майстер-клас пісочної анімації і побачите – світ творчості більше і ближче, ніж здається!

Додаткова інформація

Вартість: 200 грн/ос.

Індивідуальний майстер-клас для одного – 400 грн.

Тривалість: 1 година

Вік – від 6 років.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг