Романтичний майстер-клас з живопису

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Напишіть картину вашої любові з коханою людиною! Замовляйте романтичний майстер-клас з живопису і створіть неповторний витвір в романтичній атмосфері під керівництвом досвідченого викладача-художника.

У вартість входить пляшка шампанського, коробка цукерок, романтична музика і свічки!

Дата: За запитом, в будь-який день

Історія проста. Двоє людей дивляться на світ і сприймають його кожен по-своєму. А потім намагаються розповісти про свої враження один одному. Яким чином вони зазвичай це роблять, не знаючи, що існують прийоми олійного живопису? Варіантів не так вже й багато. І вся їхня розмаїтість пов’язана зі зміною декорацій. Суть залишається одна і та ж. Люди розповідають про свої враження. Найчастіше в прозі, рідше в віршах. І вже в особливо екстрених випадках дістають інструмент і під його акомпанемент передають свої почуття інакше, ніж роблять це зазвичай.

Ми пропонуємо всім, кому недостатньо трьох перерахованих вище способів розповісти про своє ставлення до світу і один до одного, скориставшисья пензлем і мольбертом. І зробити це, відвідавши Романтичний майстер-клас з живопису.

Навіть ті, хто після закінчення середньої школи ні разу не пробував взяти в руки пензель або олівець, до кінця майстер-класу зможу цілком стерпно виконувати найпростіші прийоми і відрізняти поняття композиції від перспективи. Але головне навіть не це. Малювати разом з коханою людиною – це не просто круто, це неймовірно приємно. Судячи з того, що пари, які прийшли до нас, не зупиняються на першому уроці, а продовжують удосконалювати свої навички, спільна творчість їм подобається.

Замовляйте у нас романтичний майстер-клас з живопису та отримуйте можливість:

  • провести час з коханою людиною в неформальній обстановці,
  • зайнятися з ним спільною творчістю,
  • поговорити з ним на мові образів,
  • створити спільний шедевр,
  • отримати навички олійного живопису.

Крім приємного проведення часу, ви отримаєте професійні знання і досвід, які не стануть зайвими для вас в майбутньому. А тим, кого стихія образотворчого мистецтва надихне на нові подвиги, ми будемо раді бачити у себе в будь-який час. Ви завжди зможете продовжити навчання живопису за індивідуально розробленою програмою. Наші викладачі озброять вас знаннями і вміннями, які ви зможете застосувати в подальшому, займаючись живописом без сторонньої допомоги. У нас ви відчуєте себе так само легко і невимушено, як в дитинстві, коли відкривали коробку з олівцями і починали малювати.

Приходьте і переконайтеся в цьому самі.

Додаткова інформація

Тривалість: 4-5 годин

Вартість: 

  • в студії – 1300 грн.;
  • виїзне заняття  – 1600 грн.

У вартість входить:

  • аренда студії для двох;
  • одне полотно 50х70 см і всі матеріали.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг