Сонячний майстер-клас

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Сонячне коло і небо навколо!

Ви стоїте на даху особняка в Печерську, під приголомшливим небом Києва, і слухаєте ексклюзивну лекцію-екскурсію дивовижної жінки – Галини Василівни Крюкової-Анненковій, знавця і берегині містичної історії Києва.

Дата: За запитом, в будь-який день

Тема цієї зустрічі – Його Величність Сонце. Зірка, всі таємниці якої до сих пір не тільки не розгадані вченими, але з кожним роком поповнюються новими. Культове божество, яке існувало практично у всіх релігіях і цивілізаціях світу. Йому поклонялися, молилися, дякували і побоювалися. Ми всі – діти Сонця, воно дає нам тепло, світло, життя.

Мастер-классы в Киеве: Солнечный мастер-класс

У суєті і повсякденності ми перестали цінувати це велике чудо і дар Всесвіту. Цей вечір поверне Вам відчуття гармонії і зв’язку з Природою і Космосом. Ви почуєте цікаві факти, наукові гіпотези і припущення, легенди і міфи, познайомитеся з сонячної символікою і Сонячним гороскопом. Ви заберете з собою несподівані відкриття і яскраві враження, які обов’язково виллються в творчість. Ви зможете створити своє Сонце – особистий оберіг для захисту своєї аури і здоров’я. Це буде незвичайний амулет для охорони рідних і близьких, усього того, що Вам дорого. Вас чекає незабутній вечір, як і всі інші розваги в Києві, які надає інтернет-портал relax).

Мастер-классы в Киеве: Солнечный мастер-класс

Відвідайте наш Сонячний Майстер-клас зі створення сонячної гармонії і настрою. Вашим майстром і наставником буде Галина Василівна Крюкова-Анненкова, кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, відомий лектор, телеведуча, автор понад 60 телевізійних програм про Київ і про літературу.

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5-3 години

Вартість: 300 грн.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг