У перекладі з англійської модне слово «капкейк» означає торт-чашка або торт в чашці, або ж чашковий торт. Ні в якому разі не можна плутати капкейк з кексом або тістечком. Це не просто маленький тортик. Це справжній витвір мистецтва.
Придумали капкейкі в Америці. Роблять їх з бісквітного або будь-якого іншого тіста з кремовим прошарком і найрізноманітнішими прикрасами. Крем, глазур, мастика – з усього цього кондитери творять справжні шедеври, і ми запрошуємо вас так само спробувати свої сили в майстерності приготування весняних капкейков.
Дата:
Дата: За запитом, в будь-який день
На екскурсії і дорослі, і діти зможуть спробувати себе в ролі майстрів-кондитерів та приготувати справжній весняний капкейк. Ми навчимо вас робити все самостійно, починаючи від замісу тіста і випічки капкейков в справжній печі, закінчуючи приготуванням крему і прикраси готових капкейков різнобарвною мастикою. Не переживайте, у вас неодмінно все вийде, адже готувати капкейкі ми будемо в чарівному місці, де вже багато десятиліть витає аура кулінарного чаклунства. Це місце – самий старовинний будинок Києва, в якому з кінця XIX століття жила знаменита сім’я купців-кондитерів та пряникових справ майстрів – Нечаєвих.
Запрошуємо вас відвідати унікальне місце і навчитися готувати капкейкі. Буде цікаво, смачно і просто чарівно.
Додаткова інформація
Тривалість: 1,5 години
Вартість для 1 чол.:
- дитині – 160 грн.;
- дорослому (який супроводжує дитину) – 80 грн.;
- дорослому без дітей – 160 грн.
У вартість входить: екскурсійне обслуговування і все необхідне для приготування капкейков.
Запрошуємо всіх бажаючих від 5 років.
Де проходить
Київ, Контрактова пл., 7 (вхід через арку з вул. Фролівська)