Уроки гончарної майстерності

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
350грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Відвідайте уроки гончарної майстерності в Києві, щоб за допомогою досвідчених фахівців навчитися створювати справжні витвори мистецтва з простого шматка гліни. Уроки гончарства для двох і індивідуальні майстер-класи проходять в гончарній майстерні в Києві. Кількість учасників: від 1 до 10 осіб. Дата і час – за домовленістю (при бронюванні – вказуйте бажаний день і годину, коли ви хотіли б відвідати майстер-клас).

Дата: За запитом, в будь-який день

Пам’ятайте самий зворушливий момент фільму «Привид»? Так, це любовна сцена, на початку якої героїня Демі Мур займається ліпленням глечика на гончарному колі, причому робить це настільки сексуально, що герой Патріка Суейзі вирішує до неї приєднатися. Глечик у закоханих не вийшов, але зате вийшла одна з найвідоміших сцен кохання в світовому кінематографі.

З кожним роком захоплення гончарною справою набуває все більшої популярності як у простих людей, так і у зірок. Серед численних шанувальників гончарного кола можна відзначити актора Жана Маре, співака Миколу Носкова, супермодель Єву Герцигову і телеведучу Анфісу Чехову. Важко уявити красуню Єву Герцигову з руками по лікоть вимазаними в глині, але цей так. Чеська модель зізнається «Коли у мене в руках глина, я про все забуваю. Я немов йду в паралельний світ ».

Ви теж можете долучитися до цього творчого захоплення і замовити майстер-клас «Гончарна майстерність», щоб за допомогою досвідчених фахівців навчитися створювати справжні витвори мистецтва з простого шматка глини. Майстер-клас спеціально розроблений для тих, хто тільки зважився спробувати себе в гончарній справі. Ви дізнаєтеся про властивості глини, техніки ліплення, про різні види декору і зможете реалізувати отримані знання на практичних заняттях. Проявивши наполегливість, Ви можете стати кращим гончарним майстром, якщо не в масштабах всієї країни, то вже в вашій родині – безумовно.

Можливо після відвідування цього майстер-класу, ви придбаєте нове захоплення на все життя. Ми будемо цьому дуже раді. А можливо ви просто злегка розширите свій кругозір і отримаєте задоволення (отримаєте – не сумнівайтеся!) Від того, що стикнетеся з прекрасним. Відчуєте через кінчики своїх пальців податливість глини і відчуєте задоволення від того, що своїми руками перетворюєте безформний шматок глини в чашку, глечик або інший виріб.

Згадайте, з яким задоволенням в дитинстві ви ліпили всілякі фігурки з пластиліну. Пристрасть до ліплення спостерігається у всіх дітей. Діти не настільки закомплексовані, як дорослі. Вони не бояться, що хтось може розкритикувати їх роботу. Вони роблять це тому, що їм подобається. Майстер-клас «Гончарна майстерність» допоможе вам повернути це відчуття радості і задоволення. Пам’ятайте, що не боги горщики обпалюють. І вже тим більше – не боги їх лепят. Рішайтеся і замовляйте майстер-клас «Гончарна майстерність» прямо зараз.

Додаткова інформація

Тривалість: 1,5 години

Вартість:
  • 1 особа – 350 грн. (без випалювання)
  • 2 особи – 650 грн. (без випалювання)

Урок гончарства передбачає створення 1-2 навчальних вироба без обжіга. Майстер-клас з гончарства дозволить створити 1-2 (в залежності від складності та розміру) закінчених готових виробів з випалюванням (забрати можна буде через 3-4 тижні). Випалювання і покриття глазур’ю у вартість не входить.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг