Уроки живопису і малюнку для дітей

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 350грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У вас підростає маленький Айвазовський? Малюк претендує бути не менш успішним, ніж Пабло Пікассо? Або ж його малюнки вам нагадують шедеври Клода Моне? Талант маленького художника потрібно розвивати.

Майстер-класи з живопису – відмінна можливість для дітей молодшого та середнього шкільного віку навчитися малювати і розвинути художні способності.

Важливо: Участь в майстер-класі можлива тільки за попереднім записом!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма майстер-класу

Разом з викладачами юні художники покроково освоять різні художні техніки, вивчать властивості художніх матеріалів, так що потім можуть втілити в своїх роботах найсміливіші задуми. Педагоги донесуть інформацію в легкій і доступній формі – ніякого зубріння і нудних лекцій. Завдання будуть даватися творчі і цікаві: малюнок з натури, скопіювати роботу відомого художника. Крім того, дітей познайомлять з історією мистецтв, зі світовою культурою та історією живопису.

Всі матеріали, необхідні для занять, надає студія. Дітки за цей час не втомлюються, оскільки кожне заняття – це захоплююча подорож у світ фарб і історії. Саме тут юні художники зможуть зробити свої перші кроки в світі мистецтва.

Додаткова інформація

Тривалість: 2-3 години

Вартість – 350 грн.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг