Герої української міфології з’являться у новому анімаційному серіалі


В Україні розпочато створення анімаційного серіалу для дітей за мотивами української міфології. Над створенням серіалу працює команда проекту “Чарівний світ UA”, яка займається популяризацією української міфології і вже створила мобільний додаток з доповненою реальністю та настільну гру “Чарівний світ. Джерело сили”. Проект створюється за підтримки Українського культурного фонду.

Головні герої серіалу – маленька відеоблогерка Софійка та її братик Богданчик потрапляють з нашої реальності до Чарівного світу – це фантастичний Всесвіт, у якому живуть міфічні боги, чарівні істоти та казкові персонажі: Велес, Перун, Сварог, Домовик, Кобиляча Голова, Ох та інші. Героям доведеться здійснити дивовижну подорож та пройти випробування, щоб врятувати обидва світи від злого Пека.

В серіалі буде використана методологія едьютейнменту – він виконує не лише розважальну, а й освітню функцію. Окрім української міфології в серіалі підіймаються теми піклування про навколишнє середовище, розуміння взаємозв’язків людини і природи, «екологічно чистих» стосунків з оточуючими.

Нік Лисицький, керівник проекту:

На сьогодні у світі міфологія – джерело ідей та тем для фільмів та мультфільмів, книг, ігор. Давно користуються популярністю сюжети грецької міфології, скандинавські міфічні герої стали частиною всесвіту Marvel, нещодавно Netflix випустив мультсеріал за мотивами мезоамериканської міфології… Українська міфологія – дуже різноманітна та цікава, однак майже невідома не лише у світі, а у й нас в Україні. Ми прагнемо це виправити і мріємо, щоб Перун та Велес стали такими ж знаними як Тор і Локі.

Чарівний світ серіал фото

Довідка Relax: Чарівний світ UA — це стратегічний для культурного простору України проєкт, мета якого ― збереження української міфології, включення її в національний та світовий культурний контекст, створення нових сенсів і змістів.

У 2020 році команда проекту створила навчально-розважальний мобільний додаток з доповненою реальністю (AR), орієнтований на дитячу та підліткову аудиторію. Серед міфічних героїв, які з’явлися в додатку: праукраїнські боги Перун, Велес, Сварог, карпатський персонаж Чугайстер, донецький підземний дух Шубін, казкові персонажі ― Ох та Кобиляча Голова, та інші (всього ― 20 персонажів).

У 2021 році команда, за підтримки Українського культурного фонду. створила настільну гру “Чарівний світ. Джерело сили” та розпочала роботу над анімаційним серіалом. Також готується до видання інтерактивна книга.

СВІЖЕ НА ПОРТАЛІ
Как подготовиться к горным походам: практические советы для начинающих

Тщательная подготовка к походу имеет очень важное значение. Ведь пренебрежение простыми рекомендациями ...

Швейцарские часы – качество, доказанное временем

Мужские часы стали не просто аксессуаром, но и показателем статуса своего ...

Какую обувь выбирать для путешествий?

При планировании следующего отпуска важно подумать о том, какую обувь вы выберете ...

Тайны Золотоворотского квартала

Приглашаем вас на увлекательную экскурсию, на которой мы научимся считывать и разгадывать ...

Королева казино: играем в рулетку на Goxbet!

На данный момент достаточно зайти в любимый ресурс с помощью компьютера или ...

Мастер-класс по росписи новогодних игрушек

Новогодняя елочная игрушка – один из главных атрибутов новогодних праздников. Порадуйте себя ...

Одежда для активного отдыха и спорта современного мужчины

Спортивная одежда занимает особое место в гардеробе современных мужчин, а ее разнообразие ...

Black Friday – событие, которое нельзя пропустить!

Давно хотите пополнить свой гардероб, дополнив его модной обувью? А как на ...

Малина входит в список наиболее часто выращиваемых культур на участке

Малина неприхотливая и подходит под любые климатические условия, еще она очень вкусная, ...

Работа гидом — плюсы и минусы

Гиды проводят экскурсии показывают группам достопримечательности, культурные центры и красивые просторы, и предоставляют ...

Читайте також:

Створено настільну гру для популяризації міфології України

В Україні створили настільну гру для школярів «Чарівний світ. Джерело сили», яка має стати новим кроком у популяризації ...

Як обрати тур до Туреччини, щоб відпочинок був вдалим?

Якщо ви хочете самостійно вивчити ринок пропозицій, ми вам підкажемо, що слід враховувати при виборі туру до Туреччини, ...

Перше англомовне тревел-шоу про Україну відтепер доступне й українською

Другий сезон тревел-шоу «Discover Destination UA», який створили за підтримки Українського культурного фонду, отримав українську адаптацію. ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг