Створено настільну гру для популяризації міфології України


В Україні створили настільну гру для школярів «Чарівний світ. Джерело сили», яка має стати новим кроком у популяризації української міфології.

Нова гра була презентована на пресконференції в Укрінформі автором та керівником проекту «Чарівний світ» Ніком Лисицьким.

“Проект «Чарівний світ» розпочався ще минулого року. Завдяки підтримці Українського культурного фонду ми почали популяризувати українську міфологію. І власне мета проєкту – популяризація української міфології в Україні і у всьому світі”, – розповів Лисицький.

Створено настільну гру для популяризації міфології України

Також він нагадав, що минулого року в Україні вийшов мобільний додаток з доповненою реальністю «Чарівний світ.UA»:

“Цією грою ми продовжуємо розпочату минулого року ініціативу з популяризації української міфології, в рамках якої було створено візуалізації 20 героїв та розроблено мобільний додаток з AR. 

У додатку гравець має послухати історію і пройти випробування у інтерактивних квестах, щоб таким чином «оживити» міфічного персонажа у доповненій реальності. Наступний етап — розкриття сил героїв. І розкрити їх можна буде у настільній грі.”

Створено настільну гру для популяризації міфології України

Гру створено в рамках програми «Діти культури», за підтримки Українського культурного фонду. Понад 85 000 грн., необхідних для розробки гри, команда зібрала під час краудфандингової кампанії. Карткова гра розрахована на дітей молодшого і середнього шкільного віку та сімейну аудиторію.

Настільна гра «Чарівний світ. Джерело сили» створена за методологією едьютейнменту і виконуватиме не лише розважальну, а й освітню функцію. Вона не тільки допоможе дітям та дорослим цікаво провести час, а й познайомить їх з героями української міфології. За допомогою спеціальних інформаційних карток з QR-кодами, гравці зможуть завітати на сайт проекту та дізнатися історії героїв та їх здібності.

Перший тираж гри буде безкоштовно розповсюджено серед вибраних шкіл з різних регіонів України.

Довідка Relax

Чарівний світ UA — це стратегічний для культурного простору України проект, мета якого ― збереження української міфології, включення її в національний та світовий культурний контекст, створення нових сенсів і змістів.  Ця культурна ініціатива, вперше в історії України здійснює  комплексну візуалізацію та діджиталізацію пантеону героїв української міфології. Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду – державної установи, створеної у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій.

У 2020 році команда проекту створила навчально-розважальний мобільний додаток з доповненою реальністю (AR), орієнтований на дитячу та підліткову аудиторію. Серед міфічних героїв, в додатку можна знайти (всього ― 20 персонажів): праукраїнських богів Перуна, Велеас, Сварога, карпатського персонажа Чугайстера, донецького підземного духа Шубіна, казкового персонажа Оха та інших.

Окрім настільної гри команда Чарівний світ UA вже працює над анімаційним серіалом з українськими міфічними героями, а також готує до видання інтерактивну книгу.

СВІЖЕ НА ПОРТАЛІ
Как подготовиться к горным походам: практические советы для начинающих

Тщательная подготовка к походу имеет очень важное значение. Ведь пренебрежение простыми рекомендациями ...

Швейцарские часы – качество, доказанное временем

Мужские часы стали не просто аксессуаром, но и показателем статуса своего ...

Какую обувь выбирать для путешествий?

При планировании следующего отпуска важно подумать о том, какую обувь вы выберете ...

Тайны Золотоворотского квартала

Приглашаем вас на увлекательную экскурсию, на которой мы научимся считывать и разгадывать ...

Королева казино: играем в рулетку на Goxbet!

На данный момент достаточно зайти в любимый ресурс с помощью компьютера или ...

Мастер-класс по росписи новогодних игрушек

Новогодняя елочная игрушка – один из главных атрибутов новогодних праздников. Порадуйте себя ...

Одежда для активного отдыха и спорта современного мужчины

Спортивная одежда занимает особое место в гардеробе современных мужчин, а ее разнообразие ...

Black Friday – событие, которое нельзя пропустить!

Давно хотите пополнить свой гардероб, дополнив его модной обувью? А как на ...

Малина входит в список наиболее часто выращиваемых культур на участке

Малина неприхотливая и подходит под любые климатические условия, еще она очень вкусная, ...

Работа гидом — плюсы и минусы

Гиды проводят экскурсии показывают группам достопримечательности, культурные центры и красивые просторы, и предоставляют ...

Читайте також:

Герої української міфології з’являться у новому анімаційному серіалі

В Україні розпочато створення анімаційного серіалу для дітей за мотивами української міфології. Над створенням серіалу працює команда проекту ...

Як обрати тур до Туреччини, щоб відпочинок був вдалим?

Якщо ви хочете самостійно вивчити ринок пропозицій, ми вам підкажемо, що слід враховувати при виборі туру до Туреччини, ...

Перше англомовне тревел-шоу про Україну відтепер доступне й українською

Другий сезон тревел-шоу «Discover Destination UA», який створили за підтримки Українського культурного фонду, отримав українську адаптацію. ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг