ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Тури в Одесу, Затоку, Сергіївку

Мрієте про відпочинок на морі, але не знаєте, куди відправитися? Хочете провести час цікаво, насичено, але недорого? Зверніть увагу на тури в Одесу, ціни яких приємно порадують економних мандрівників.

Добре провести час можна в самому місті і околицях. Тури в Затоку – це просторі пляжі, чиста вода і м’який морський клімат. Навіть кілька днів в таких умовах сприятливо впливають на здоров’я, самопочуття, бадьорість і настрій.

Тури в Сергіївку – корисний відпочинок на найбільшому бальнеогрязевого курорті Одеської області. Сергіївка розташована у Шаболатського лиману, відокремленого від моря вузькою піщаною косою. На унікальний клімат впливає близькість лісопаркової зони і степових просторів.

Відпочинок на морі в Одесі

Деякі речі можуть не вписатися в стандартну програму туру по Україні, але зробити їх можна тільки тут:

  • Торги на Привозі. Привоз – не просто ринок, а унікальне культурне явище, про яке ходять легенди. Тут можна вигідно скупитися, поторгуватися собі на втіху і дізнатися останні новини.
  • Подолання траси здоров’я. Дорога вздовж моря оточена зеленню і популярна серед туристів і спортсменів. Впоравшись з маршрутом, відпочиньте в місцевих кафе.
  • Прогулянка по Дерибасівській. Головна міська вулиця улюблена письменниками, музикантами і режисерами. Розгляньте місцеві визначні пам’ятки і відпочиньте в затишних, атмосферних ресторанчиках.
  • Занурення в атмосферу. Веселий і трохи божевільний колорит – особливість самого міста і його населення. Обов’язково прогуляйтеся по одеських двориках.
  • Знайомство з Дюком і Потьомкінські сходи. Це два найпопулярніших героя пісень і фільмів про Одесу. Дізнайтеся, звідки правильно дивитися на Дюка, і обов’язково перерахуйте сходинки!
  • Зустріч світанку біля моря. Який же відпочинок на морі в Одесі без неповторного світанку на березі? Все це можливо під час романтичного туру на море.

relax) пропонує захоплюючі екскурсійні тури в Одесу з Києва. Не упускайте можливості отримати безліч незабутніх вражень!

Вирушаючи з Києва до Одеси, рекомендуємо також звернути увагу на тури в Умань.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг