ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Тури до Полтави і в Полтавську область

Полтава – унікальне місто, яке вразить своїми пейзажами, історичними пам’ятками та місцевим колоритом. Згідно Forbes, вона визнана найбезпечнішим серед великих українських міст. Тури до Полтави – знахідка для сімейного дозвілля і незабутніх романтичних подорожей.

Тут відзначається День галушок, проводиться Сорочинський ярмарок та інші незвичайні заходи, обов’язково заслуговують на увагу. У relax) зібрані доступні тури з Києва на будь-який смак. Це можуть бути як екскурсійні тури, так і гастрономічні тури.

Екскурсії по Полтаві у вільний час

Крім екскурсій по Полтавській області, в місті також знайдеться, що подивитися. Спершу прогуляйтеся по центру і круглому корпусному парку, від якого сонячними променями розійшлися міські вулиці. Звідти дійдіть до Іванової гори, де зібрано багато місцевих визначних пам’яток.

Неподалік від Успенського собору – садиба Котляревського, де можна доторкнутися до повсякденного побуту видатного українського письменника. Там же – дивовижний пам’ятник Полтавській галушці, а за ним – сторожова фортечна вежа з чудовим видом.

Під час екскурсійного туру по Полтаві виділіть час на музеї. Один з видатних – музей Полтавської битви. Експозиція представляє зразки військової форми, портрети і гравюри, зброю того часу. Любителі історії оцінять Краєзнавчий музей з підбіркою матеріалів про визначних мешканців міста. Неодмінно відвідайте Диканьку і хутірець Проні, без яких програма не буде повною!

Якщо вас цікавить історія України, також рекомендуємо звернути увагу на тури до Чернігова.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг