Польоти на парапланах в Бакоті

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1000грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Хочете познайомитися з небом і відчути свободу польоту? Політ на параплані в Бакоті дозволить не тільки здійснити давню мрію, але і насолодитися краєвидами одного з найкрасивіших місць в Україні з висоти пташиного польоту.

Дата: За запитом, в будь-який день

Польоти на парапланах в Бакоті

Параплан – це надлегке і надійний засіб для повітряних подорожей. Польоти на парапланах абсолютно безпечні, адже проходять під керівництвом досвідчених інструкторів.

Парадром розташований на високому березі Дністра недалеко від Бакотської монастиря . Стартувати можна як зі схилу, так і за допомогою лебідки. У другому випадку ваш політ менше залежить від погодних умов і вітру, а завдяки гарному набору висоти відкривається більш красивий вигляд.

Варіанти польоту

Політ для одного

За умови гарної льотної погоди вам належить провести в небі від 15 до 20 хвилин. А якщо ви захочете, то ваш політ знімуть на відеокамеру.

Політ для двох

При бажанні є можливість зробити парний політ. З мінімальною різницею в часі ви стартуєте зі схилу, після чого у вас буде можливість політати поруч, зробити фотографії або зняти все на відео.

Політ на заході

Що може бути прекрасніше заходу в Бакоті? Тільки милуватися ним, ширяючи на параплані над гладдю води, пофарбованої сідаючим сонце в вогненно-жовті кольори.

У вас буде більше 10 хвилин на висоті 600 метрів, щоб насолодитися незабутнім видовищем.

& Nbsp;

Додаткова інформація

Вартість польоту зі схилу: 1000 грн. зі страховкою + відео в подарунок

Тривалість польоту від 10 хв, висота від 200 м.

Вартість польоту з лебідки: 1300 грн. зі страховкою + відео в подарунок

Тривалість польоту від 10 хв, висота від 600 м.

Політ для двох: 3000 грн. (З пари)

Яка потрібна одяг: важливою умовою польоту є наявність зручної закритому взутті, зручною закритою одягу та окулярів, що захищають очі від вітру і пилу.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг