Як зареєструвати домен com.ua
Одна з найпопулярніших і затребуваних в Україні — доменна зона com.ua. Її обирають власники корпорацій та компаній, бізнесів різної спрямованості. Зручно, що реєстрація можлива без надання документів (на відміну від зони .ua). А підібрати вільне ім’я – у рази легше, ніж у зоні com.
Домени com.ua звучать презентабельно, вони підійдуть усім, хто бажає підвищити впізнаваність бренду в очах аудиторії, наголосити на приналежності бізнесу до України. Крім того, вони оптимальні для особистих та комерційних сайтів широкого спрямування: блогів, комерційних ресурсів, порталів компаній, інтернет-магазинів. Не лише для українських, а й закордонних корпорацій, які бажають працювати на ринку України. Бути громадянином нашої країни для того, щоб отримати можливість реєстрації домену в зоні com.ua необов’язково.
Реєстрація доменного імені відбувається за простим і зрозумілим принципом. Але існують певні правила, з якими ми пропонуємо ознайомитись:
- Реєстрація домену відбувається автоматично відразу після того, як ви перевірите домен, внесете дані про власника та оплатите послугу.
- Домен надається за умови оренди терміном від 1 до 10 років. Після цього періоду послугу можна продовжити через “Особистий кабінет”.
- Створювати доменне ім’я можна, використовуючи латинський та кирилицький алфавіт, цифри та тире. Кількість символів не повинна перевищувати 63. Важливо, щоб домен відповідав назві вашої компанії.
- Власники доменних імен у зазначеній зоні — юридичні та фізичні особи, резиденти та нерезиденти країни.
- Реєстрація – простий і швидкий процес, який під силу навіть новачкам. Зареєструвати домен можна 24/7.
Дізнатися, що потрібний Вам домен є вільним, дуже просто. Для цього її потрібно перевірити на сайті. Якщо ім’я ніким не зайняте, ви відразу зможете його вибрати та оплатити. Оплачувати краще одразу, поки потрібне поєднання не вибрав хтось інший.
Чим відрізняється домен com.ua від com
Домен com.ua демонструє приналежність бізнесу до України, тому потрібний нашій країні. Домен .com є глобальним без прив’язки до регіону. Тому його використовують власники бізнесу із усього світу. Через це виникає проблема: підібрати вільне ім’я у зоні .ком практично неможливо. Більшість назв будуть просто зайняті кимось раніше.
З погляду просування SEO немає жодної різниці, в якій із зазначених зон знаходиться сайт. Але більшість пошукових систем приділяють належну увагу геотаргетингу (таргетингу з локації). Тому регіональні домени є популярнішими у користувачів.
Щоб уникнути проблем із конкурентами, і бути впевненим у тому, що ім’я ресурсу не використовуватиме паралельно, деякі власники бізнесів одночасно реєструють ім’я у 2-х зонах. Так вони приваблюють більше трафіку.
Якщо ж ви вирішите зареєструвати власну торгову марку, то надалі зможете перейти на статусніший домен ua.
Запитання ціни: скільки коштує домен com.ua?
Ціна цієї послуги може бути дуже різною, це залежить від багатьох складових. Насамперед від реєстратора, до якого ви звертаєтеся. Якщо користувач розміщує свій сайт на хостингу компанії і оплачує річний тариф, він часто отримує доменне ім’я в подарунок.
Підсумовуючи, скажемо, що віддати перевагу доменному імені com.ua можна, якщо ваші цілі такі:
- залучити трафік з України;
- оптимальна вартість домену; скорочення витрат;
- зареєструвати ім’я, яке легко запам’ятовуватиметься користувачам.
Тому підходить до вибору доменного імені відповідально, аналізуючи потреби вашого бізнесу. Результат не змусить на себе довго чекати.