Активні тури Україною

Активні тури від relax) – сотні варіантів для любителів екстриму

Бракує адреналіну і часу на фітнес? Тепер обидві проблеми вирішуються разом! Просто виділяйте іноді один-два вихідних для поїздки в спеціальні тури з активним відпочинком. Або, хоча б, півдня для квестів або верхової їзди – вага і настрій швидко прийдуть в норму. Для тих, хто віддає перевагу активному туризму, Україна надає величезний вибір варіантів. Компанія relax) підбере оптимальний для вас тур по Україні з урахуванням інтересів, бюджету і складу родини.

Активний відпочинок – тури від relax) під ключ:

  • Перевірений і обкатаний маршрут. Який би екстрим ви не вибрали – рафтинг, повітряна куля, гвинтокрил – ви можете бути впевнені в безпеці. А також в тому, що ваш активний відпочинок на природі не буде зіпсований непродуманими дрібницями.
  • Кваліфікований інструктаж. Досвідчені інструктори докладно пояснять, як сплавлятися по річці, кататися на серфінгу або пірнати з аквалангом, а також звернуть увагу на важливі правила безпеки. Навіть якщо ви – новачок.
  • Надійні засоби захисту. Комплект захисних засобів передбачений для кожного виду активного відпочинку. І, якщо ви відпочиваєте з relax), то шоломи будуть удароміцними, страхувальні троси – надійними, човни та квадроцикли – справними. Ваш активний відпочинок-2019 запам’ятається тільки позитивом.
  • Транспортне забезпечення. Ніяких турбот з бронюванням квитків – relax) привезе на відпочинок і відвезе назад додому рівно в намічені терміни.
  • Проживання і харчування. Якщо ви їдете з ночівлею, то вас розмістять на відпочинок відповідно до програми туру. І обіцяне програмою туру харчування ви точно отримаєте. Ви будете тільки відпочивати, адже люблячим активний відпочинок, Україна дає унікальні шанси розвинути кругозір і навчитися чомусь новому.

До речі, активний відпочинок – це не тільки виїзди на природу за межі Києва, в Карпати та Закарпаття. Для любителів активного відпочинку Київ – це джерело можливостей для цікавого проведення часу! До ваших послуг польоти на гвинтокрилі і повітряній кулі, катання на конях та гонки на квадроциклах. Хочете відпочивати з дітьми? Для вас працюють квест-кімнати і проводяться майстер-класи, що дозволяють за 2-3 години отримати корисні для життя навички. Вибирайте і відпочивайте активно!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг