Тури до Чорнобиля

Тури до Чорнобиля – зручний спосіб потрапити в заборонену зону

Якщо ви хочете відчути себе справжнім сталкером і побувати у сумнозвісній Чорнобильській зоні, не потрібно таємно пробиратися повз встановлених постів і перелазити через колючий дріт, адже туди вже організовуються регулярні тури.

Потрапити в колись закриту зону відчуження можна цілком легально, придбавши тур у relax)! На екскурсії в Чорнобиль ціна прийнятна і доступна практично кожному охочому побувати в Чорнобильській зоні.

Тури до Чорнобиля – цікаво, пізнавально і екстремально

В останні роки тури до Чорнобиля з Києва стають все більш популярними. Вони приваблюють як любителів екстриму, так і цілком звичайних громадян, охочих подивитися на наслідки найстрашнішої техногенної катастрофи на Землі. Екскурсійний тур в Прип’ять дозволить вам на власні очі побачити на що перетворилося цей колись квітуче і молоде місто. Ви відвідаєте кинуті села, побачите випалений радіацією ліс, оглянете і зробите фотографії знаменитого «Саркофагу».

Екскурсія в Чорнобиль обов’язково проходить в супроводі кваліфікованого гіда, який не тільки розповість вам маловідомі факти про Чорнобильську катастрофу і про те, які зміни відбуваються з тваринним і рослинним світом в зоні, а й проконтролює, щоб їх «підопічні» залишалися в безпеці. Адже зробивши всього пару кроків в бік від прокладеного маршруту, можна опинитися на смертельно небезпечній ділянці.

5 правил відвідування Чорнобильської зони

1. В’їзд в зону дозволений особам старше 18 років, при наявності паспорта.

2. В зону допускаються особи, які не мають медичних протипоказань для перебування в зоні підвищеного іонізуючого випромінювання.

3. Одяг і взуття для екскурсії до Чорнобиля повинні бути з щільного матеріалу і повністю закритими (безрукавки, короткі спідниці та шорти – неприпустимі).

4. Під час екскурсії не дозволено вживати алкогольні напої та наркотики.

5. Вивіз будь-яких предметів, підібраних в Зоні, категорично заборонений.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг