Тури на День Конституції: гори, море або шедеври архітектури. Обирайте самі!

Додатковий вихідний в розпал літа – це відмінний привід вирватися зі звичного оточення і вирушити в яскраву подорож: самостійно, з близькою людиною, сім’єю або друзями. Relax) пропонує тури на День Конституції, від яких неможливо відмовитися. На ваш вибір:

  • прогулянки по наймальовничіших куточках Карпат і Закарпаття;
  • подорож на південь країни, в заповідні степи і дельти найбільших річок Європи, що славляться красою пейзажів;
  • знайомство з архітектурою, історією і легендами найколоритніших і красивих міст України;
  • одноденні поїздки, що поєднують відпочинок на природі і пізнавальні екскурсії;
  • релакс на морському узбережжі під теплими променями сонця.

Бронювання турів на День Конституції по Україні

Підготовкою до святкових днів потрібно займатися завчасно, адже змінити обстановку захочеться не тільки вам. Не обов’язково перебирати в інтернеті десятки турагентств і на кожному сайті читати опис, порівнювати, вивчати маршрут і перелік пам’яток, перевіряти відгуки. Ми вже зробили це за вас. Після ретельного відбору та перевірки ми пропонуємо найкращі поїздки від перевірених туроператорів, які отримали найвищі оцінки мандрівників. Тур на День Конституції ви можете вибрати і замовити на нашому сайті, зробивши буквально три кліка мишкою.

Куди поїхати на День Конституції в 2020 році?

Найбільшою популярністю користуються тури на День Конституції, в яких гармонійно поєднується відпочинок на природі і захоплююча екскурсійна програма. Саме такі екскурсії ми підібрали для вас! Проведіть свята, гуляючи по Приморському бульвару в Одесі або старовинними вулочками Львова та Чернівців, захопиться красою і витонченістю древніх замків, підніміться на вершини Карпат і від душі насолодиться чарівними пейзажами і не менш чарівним смаком суниці і чорниці.

Тури по Україні будуть приємними і захоплюючими, адже маршрути пропонуються найрізноманітніші. Вам потрібно визначитися з тривалістю, напрямком, переліком місць, які хочеться побачити. Зручна навігація сайту дозволить вибрати підходящий варіант за кілька хвилин і забронювати місце.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг