Корпоративні тури і екскурсії з Києва по Україні

Давно відомо, що корпоративні тури – приємний і дієвий підхід тімбілдінгу. Що ще може так згуртувати команду, як спільний відпочинок?

Агентство подорожей relax) проводить корпоративні тури і екскурсії з 2010 року. Тому ви спокійно можете довірити нам відпочинок вашої компанії.

Ми не тільки вміємо організовувати корпоративні поїздки, а й робимо їх дійсно незабутніми.

Корпоративний відпочинок з relax) включає в себе величезний вибір насичених турів , а також всі види відпочинку: активний, гастрономічний, екскурсійний. Ми підберемо для вас готелі, ресторани і готелі будь-якої категорії. З нами працюють тільки досвідчені екскурсоводи, гіди і супроводжуючі.

relax) знає як провести корпоративну екскурсію і організувати корпоративний тур по Україні

Ми можемо організувати для вас корпоратив в найцікавіших місцях України і наповнити його цікавими квестами, активними розвагами і, звичайно ж, смачною гастрономічною частиною (попросту – банкетом):

У нас величезна мережа партнерів по всій Україні, з якими легко втілити різноманітні ідеї корпоративного відпочинку. Організувати тур або екскурсію для самого вимогливого колективу – не проблема для нас. Ось чому нам довіряють безліч компаній, організацій і просто любителів колективного відпочинку. Вони не замислюючись їдуть з нами в будь-яку точку країни. Тому що з нами весело, цікаво і пізнавально!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг