Травневі свята

Тури на травневі свято з relax) – зручно, вигідно і дуже цікаво

Травневі свята – традиційний час для виїздів за місто, відпочинку на природі та, звичайно, турпоїздок. Як провести травневі максимально цікаво? Та так, щоб точно «вписатися» у відведений для відпустки час? І при цьому відновитися перед швидким виходом на роботу? Компанія relax) підбере для вас тури по Україні незалежно від того, скільки часу у вашому розпорядженні.

Переваги подорожей з relax) на травневі свята

  • Тривалість турів. Відпустять вас аж на два тижні або ж доведеться задовольнятися всього-лише вихідними на травневі свята-2021? У будь-якому випадку, ви встигнете відмінно відпочити! На вибір від relax) – одно-, дво-, триденні тури, а також 5-7-денні поїздки по країні.
  • Транспортне забезпечення. Підвищений попит на квитки в свята, може поставити під сумнів вашу подорож, якщо ви візьметеся планувати її самостійно. З relax) такої проблеми не буде, адже у нас є автобусні тури, які передбачають, що вас доставлять до місця відпочинку спеціально орендованим автобусом.
  • Різні варіанти розміщення і проживання. Всі багатоденні тури на травневі-2021 передбачають, щоб мандрівники мали можливість самостійно вибрати найбільш прийнятний для себе варіант проживання. До ваших послуг одно-, дво-, тримісні номери та двох-, трьох-, чотиризіркові готелі. А ось при самостійному бронюванні на святковий період часто доводиться задовольнятися тим, що залишилося.
  • Чітко прописана програма подорожі. Бажаючим кудись поїхати на травневі свята-2021, Україна надає величезний вибір. Подорожуючи з relax) ви точно побачите все найцікавіше, нічого не пропустите і будете застраховані від «випадковостей» у вигляді закритого для відвідувань туроб’єкту або вихідного в музеї. На ваш вибір: тури до Львова, тури в Одесу і Умань, тури по Західній Україні, тури на Волинь і безліч інших напрямків.
  • Кваліфіковане екскурсійне обслуговування. Всі екскурсії проводяться досвідченими екскурсоводами, які відмінно знають історію нашої країни і готовими в цікавій формі поділитися інформацією з допитливими туристами.

Якщо ваш вибір на травневі свята-2021 – це тур по Україні, вам варто звернутися в relax). Ми запропонуємо вам найкраще!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг