Тури на Новий рік та Різдво 2021 – проведіть улюблене свято в подорожі

У новорічну та різдвяну ніч так хочеться трохи дива. Ви станете справжнім добрим чарівником для себе і своєї сім’ї, якщо забронюєте новорічні або різдвяні тури по Україні 2021 вже зараз. Ніби за помахом чарівної палички, в переддень свята у вас з’являться квитки, заброньований готель, насичена екскурсійна програма. І це в момент, коли інші метушаться в пошуках вільних місць в готелях і варіантів відпочинку.

Час летить стрімко, тому тури на Новий Рік та тури на Різдво 2021 з Києва починають бронювати заздалегідь. Інакше, або не вистачить місць, або не підійдуть ціни. А це може стати причиною того, що ви в черговий раз відкладете поїздку, а з нею і нові враження. При цьому позитивних вражень у вас може бути багато, якщо відправитися в зимову подорож з relax)

Де зустріти Новий Рік і Різдво 2021 в Україні?

  • Карпати. Безліч гірськолижних баз, красиві пейзажі, різноманітні розваги навіть для тих, хто не вміє кататися на лижах.
  • Львів. Місто в святковому вбранні настільки красиве, що багато хто, повернувшись з новорічного туру, відразу починають планувати наступну поїздку на різдвяні свята.
  • Чернігів. Справжню подорож в середньовіччя плюс смачна кухня. Святкове застілля оцінять навіть найвибагливіші гурмани.
  • Тернопіль. Напрямок набирає популярність. Чому б і вам не здійснити маленьку подорож в незнайоме місто?
  • Чернівці. Якщо ви шукайте, куди поїхати на Новий Рік або Різдво в Україні недорого, то поїздка в «Маленький Париж» – так цілком обгрунтовано називають Чернівці – вам сподобається і за ціною, і за враженнями.

Новий Рік і Різдво в Україні: чому варто відзначати з компанією relax)

Чому в новорічні тури або ж в різдвяні тури по Україні варто відправитися саме з relax)? Для цього є 3 вагомі причини:

1. relax) бере на себе всі клопоти з організації поїздки і свята. Вам залишається лише насолоджуватися подорожжю і отримувати нові враження.

2. relax) пропонує тільки перевірені маршрути та послуги найкваліфікованіших гідів. Ніяких накладок і непорозумінь.

3. relax) гарантує безпеку поїздки, використовуючи тільки технічно справний транспорт.

Швидше вибирайте – не встигнете озирнутися, як Новий Рік 2021 на порозі, а за ним і Різдво. А ви до них вже готові!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг