Тури для школярів

Тури для школярів – різноманітніть шкільну програму

Тури для школярів по Україні – ідеальний варіант дозвілля для допитливих. Поїздки тривалістю до одного тижня можна організувати на канікулах. А одно- і дводенні тури на вихідні можуть стати корисним доповненням до шкільної програми.

Шкільні екскурсії по Україні дозволяють познайомитися з місцями козацької слави, побачити замки та монастирі Західної України, що збереглися з часів середньовіччя, а також вивчити природу рідного краю. Та й твори українських письменників стануть ближчими і зрозумілішими, якщо відвідати будинок-музей генія минулих століть і відчути атмосферу, в якій створювалися відомі твори (наприклад, тур в Полтаву).

Навіть звичайний виїзд на природу, наприклад в один з парків або дендропарків України, можна поєднати з отриманням нової інформації. Що вже говорити про екскурсії по Києву та іншим містам нашої країни? Повірте, екскурсійні тури з гідами від relax) будуть досить пізнавальними навіть для викладачів і відкриють чимало нових цікавих фактів!

Шкільні тури по Україні – тільки з relax)

Супермаркет відпочинку та розваг relax) пропонує:

  • Різні варіанти тривалості туру – від одноденної автобусної екскурсії до організованого виїзду на відпочинок на тиждень.
  • Вибір тематики турів – поїздка може органічно доповнити шкільну програму з літератури, історії, географії, біології.
  • Безпека турів – тільки справні автобуси і досвідчені водії, які мають дозвіл на перевезення дитячих організованих груп.
  • Перевірені місця харчування – ніяких прострочених продуктів, ризиків отруєнь або страв, які не рекомендовані для дітей.
  • Обкатані маршрути з чітко прорахованих графіком – завжди все за планом без всяких затримок.
  • Досвідчені гіди, які вміють подати серйозну інформацію в доступному для дітей форматі.
  • Мінімум організаційних зусиль від школи і вчителів – вам потрібно тільки вибрати тур, узгодити способи оплати і прибути з дітьми до місця відправлення автобуса. Інше зроблять організатори туру від relax).

Сміливо вирушайте в тури по Україні всім класом з вчителями і батьками. Задоволені будуть усі!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг