Тури вихідного дня по Україні

Тури вихідного дня по Україні – повноцінний відпочинок за короткий час

Останнім часом тур вихідного дня по Україні стає популярною розвагою для зайнятих людей. Це чудова можливість отримати заряд бадьорості і дізнатися багато цікавого всього за один день. Та й просто розвіятися, вирвавшись зі звичної обстановки і нескінченного кола домашніх справ. Особливо часто такі одно- і дводенні поїздки практикують люди, яким за родом діяльності не доводиться розраховувати на довгий відпустку. Або, хоча б, на відрядження по Україні. А подивитися нові місця дуже хочеться! Ви теж «заточена» на нові враження людина? Тоді relax) йде вам на допомогу!

Тур вихідного дня по Україні з Києва від relax) – всі переваги

  • Продуманий, спланований і обкатаний маршрут. Вам не потрібно самому шукати пам’ятки в тому місці, куди ви хотіли б поїхати – вам все покажуть!
  • Максимум інформації і вражень за мінімальний термін. Більше, ніж з relax), ви за вихідні не встигнете ні з ким іншим!
  • Транспортне забезпечення. Вам не потрібно бронювати заздалегідь квитки – в усі тури на вихідні з Києва ви відправляєтеся комфортабельним автобусом. Скрізь м’які крісла, досить простору між спинками сидінь, в багатьох машинах є вай-фай.
  • Харчування – вам не потрібно думати, де перекусити. Під час поїздки заплановані зупинки на обід, а при необхідності – на сніданок і вечерю. Харчування тільки в перевірених місцях з якісною їжею і різноманітним меню.
  • Екскурсійна підтримка. Кваліфіковані гіди, які супроводжують Вас під час екскурсійних турів, розкажуть набагато більше, ніж ви самі прочитаєте в Інтернеті про ту чи іншу пам’ятку.

Найпопулярніші тури на вихідні по Україні:

Зрозуміло список турів по Україні від relax) набагато більше, ми згадали лише найбільш популярні напрямки. Тому слідкуйте за оновленнями на нашому сайті і проводите свої вихідні з користю!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг