Тур по замках і фортецях Західної України

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
3497грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Епоха середньовіччя, дух князівства, багато таємниць і легенд … Звучить заманливо? Тоді Тур по замках і фортецях Західної України – для вас!

Таке неможливо пропустити! Всього за п’ять днів ви відвідаєте безліч міст-перлин України. Старовинні замки і стародавні міста, унікальні місця по атмосфері і історії, а також прекрасний відпочинок чекає вас в чудових куточках Західної України. Відправляйтеся в Тур по замках і фортецях Західної України: пригоди, незабутні враження і море радості вам гарантовано!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

День 1. Подорож в епоху лицарської слави: Хотинська фортеця – Бакота

Зустріч з групою в Чернівцях о 07:10 в центральному залі ж/д вокзалу. Трансфер в готель «Корал» . Сніданок в ресторані готелю. Поселення, відпочинок після дороги. Виїзд в Хотинську фортецю (туристів з Одеси забираємо з вокзалу о 10:15 перед виїздом на екскурсію). Приїзд в Хотин , екскурсія по фортеці, побудованої в ХІІІ столітті князем Данилом Галицьким.

Виїзд в Бакоту (здійснюється тільки в весняно – літній період при гарній погоді, в інших випадках екскурсія по Кам’янець-Подільському – “Квітці в камені”). Екскурсія в скельно-печерний Михайлівський монастир , споруджений на обриві 120-метрової скелі і оточений цілющими джерелами і масою легенд.

Цікавий факт: дві фортеці Кам’янець-Подільського послужили кіномайданчики для зйомок фільму «Тарас Бульба» за мотивами безсмертної повісті Миколи Гоголя.

Повернення в готель “Корал” . Вечеря (за бажанням) і вільний час.

 Тур по Україні: Золота підкова Поділля: Кам'янець, Бакота, Хотин, Меджибіж Бакота, Кам’янець-Подільський р- н, Хмельницька обл.

День 2. Чернівці – Чортків – Тернопіль

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по обласному центру Буковини Чернівцях .

Це місто засноване на пагорбах мальовничої річки Прут, він привертає прекрасним ландшафтом, пам’ятками багатонаціональної культури, архітектурними шедеврами, чарівною атмосферою старовинних вулиць і площ. Блукаючи, Ви відчуєте як загальноєвропейський урбаністичний дух, так і самобутність національного буковинського оточення. Знайомство з архітектурними та історичними пам’ятками міста. Відвідування старовинних площ, затишних вуличок і храмів міста – площі Філармонії, Центральній площі, Театральній площі, Драмтеатру ім. О. Кобилянської;

Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації , включений в список об’єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO . Жителі люблячи називають своє місто – “Маленький Париж” .

Переїзд в місто Чертков . Екскурсія в Чортківський замок .

Замок в Чорткові споруджений в 16 столітті в стилі неоренесанс магнатами Гольських для стримування нападів кримських татар і волохів. Служив також резиденцією відомих українських магнатів Потоцьких. Входить до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Огляд Домініканського костелу – одного з найбільших костьолів Західної України. Римо-католицький храм з монастирем зведений на початку 17 століття, кілька разів перебудовувався, в зв’язку з чим і придбав сучасний «готичний» вид. Сьогодні в храмі розміщена копія Чортківського чудотворної ікони Матері Божої.

Переїзд в Тернопіль . Поселення в готель. Вечірня пішохідна екскурсія по місту.

Тернопіль – обласний центр, на р. Серет. Перша згадка про місто в 1540 р Тоді король польський і великий князь литовський Сигізмунд 1 видав великому коронованому гетьману Яну Тарнавському грамоту на володіння землі. Звідси перша назва Тернополя, яке було змінено на даний тільки в 1944 році. Архітектурні ансамблі центральної частини міста дають уявлення про характер забудови старого Тернополя. В ході пішохідної екскурсії ви побачите – Тернопільський замок XVI ст., Костел монастиря домініканців XVIII ст., Надставними церква XVI ст., Церква Різдва Христового XVII ст., Театральна площа, історичні вулиці міста.

Вільний час. Відпочинок. Ночівля.

 Тур по Україні: Австрійська архітектура Середньовічний замок, Чортків, Тернопільська обл.

День 3. Вишнівець – Кременець – Білокриниця

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Вишнівець . Екскурсія по Вишневецькому замку .

Вишневецький палац – родове гніздо першого засновника Запорізької Січі Дмитра Вишневецького, якого згодом назвали Байдою. Побудований в стилі французького ренесансу його називали Волинським Версалем. У 1846 році тут зупинявся Тарас Шевченко, В 1848 – Оноре де Бальзак. Сьогодні Вишневецький замок один з найкрасивіших замків на території Тернопільщини .

Переїзд в містечко Кременець . Екскурсія по місту.

Кременець є одним з найдавніших міст на Тернопільщині , відомо ще з періоду Київської Русі. Огляд основних пам’яток архітектури – Парафіяльний костел, Миколаївська церква (XVI століття) з ошатною барокової дзвіницею, Колегіум, жіночий Богоявленський монастир, Замкова гора (Бона) з руїнами Кременецького замку (1536 г.), знамениті будинки- близнюки. Безперечно, місто залишається дуже цікавим для поціновувачів середньовічної архітектури.

Переїзд в Білокриниця . Тут знаходиться палац Колона-Чосновськіх .

Кременецький палац – найкраще збережена неоготична резиденція Волині , починає свою історію з 16 ст., Коли князі Збараскіе споруджують Мурований замок для захисту від набігів татар. Тут же Іван Мазепа тримав до хреста дочка останнього представника могутнього роду Збаразьких – Уршуля. Після власниками замку були Вишнівецького, Радзівілови, Олександр коллон-Чосновскій, граф Олександр Воронін. Неоготичний вигляд палацу створив саме Чосновскій, чиє ім’я палац має і по сьогоднішній день. Зараз у палаці знаходиться лісотехнічний коледж.

Повернення в Кременець . Поселення в готель. Вільний час. Відпочинок. Ночівля.

 Тур по Україні: Легенди стародавніх замків: Кременець, Острог та Дубно Колишній єзуїтський монастир в Кременці, Тернопільській обл.

День 4. Замки Волині: Дубно – Острог

Сніданок. Виїзд в Дубно . Екскурсія по замку.

Замок князів Острозьких в Дубно – один з найстаріших замків України, до сих пір несе в собі риси середньовіччя парадного стилю. Дубенський замок ніколи не був узятий приступом, оскільки був міцно укріплений гарматами і рікою Іквою. Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут зберігалися незліченні багатства привезених з походів. Зараз Дубенський замок є окрасою краю і одним з семи чудес замків України.

Переїзд в один з найзагадковіших міст Волині Острог . Екскурсія по місту.

Найважливішою архітектурною пам’яткою міста є Острозький замок – справжня перлина фортифікаційного мистецтва. У замку, де виявлено залишки давньоруського городища, почав свій розвиток Острог . Замок був резиденцією князів Острозьких. Зараз на території замку розташований краєзнавчий музей.

Крім замку ми з вами побачимо цікаві – Татарську і Луцьку вежі, які займають особливе місце в історії міста і овіяні містичними легендами. А також відому Острозьку Академію – перше на території Східної Європи вищий навчальний заклад.

Повернення в Кременець . По дорозі зупинка в селі Межиріч . Огляд Свято-Троїцького чоловічого монастиря-замку .

Свято-Троїцький монастир заснований монахами Києво-Печерської Лаври і вперше згадується в літописах в XIII столітті. Його історія насичена бурхливими подіями і тісно пов’язана з родом князів Острозьких. Тут зупинявся гетьман України Богдан Хмельницький.

 Тур по Україні: Тунель кохання + замки Волині Дубенський замок, Дубно, Рівненська обл.

День 5. Почаївська Лавра – Олесько – Львів

Сніданок. Виїзд в одну з найбільш значущих Святинь Православного світу – Почаївську Лавру .

Це другий за значенням на Україні православний монастир після Печерської лаври. Згідно з легендою, монастир заснували ченці Києво-Печерської лаври, які втекли від навали татар в 1240. Перша літописна згадка датується 1527. У 1597 монастир отримує в дар від місцевої поміщиці Ганни Гойської значні земельні угіддя, маєтки і найдорожчий скарб – чудотворний образ Божої Матері. У 1675 Почаївську лавру осаджували турки, але несподівано відступили. Ця подія в народі зараховується заступництву ікони. З 1730 діяла Почаївська друкарня, яка видала 187 книг. Лавра багата настінними розписами, скульптурами і орнаментами.

Переїзд в Олесько . екскурсія в Олеський замок .

Олеський замок своїм корінням сягає в XІV століття. У минулому це староруська фортеця, потім – пишна магнатська резиденція, в якій з’явився на світло польський король Ян ІІІ Собеський, а зараз – філія Львівської галереї мистецтв.

Переїзд у Львів . Прибуття на ж/д вокзал, здача речей в камеру зберігання. Трансфер в центр міста. Вільний час для обіду. Пішохідна екскурсія по середньовічному місту Львову.

Ви відчуєте себе гостем короля Галичини Данила Галицького, увійшовши в гостинно відчинені для вас міську браму. Перед Вами постануть: Бернардинський собор і монастир , єврейський квартал і руїни синагоги «Золота роза» , ансамбль Успенської церкви , Королівський і міський арсенал , Домініканський собор , вірменський квартал, де знаходиться вірменський собор ХІV століття і культурний центр« Дзиґа ».

А далі – серце Львова – площа Ринок та Львівська Ратуша , Римо-католицький собор та Каплиця Боїмів , Костел єзуїтів . Крім того, у вільний час ви можете відвідати цікаві місця Львова , італійські дворики і музей «Королівські кімнати», палац Бандінеллі та Чорний будинок, а також аптеку-музей «Під чорним орлом», в підземеллях якої можна відчути себе алхіміком і придбати фірмову ліки – «залізне вино».

Закінчення екскурсії близько 19:00. Вільний час для відвідування трапезних Львова.

 Тур по Україні: Пасхальна радість в Почаєві та Кам'янці-Подільському Свято Успенська Почаївська лавра, Почаїв, Тернопільська обл.

Додаткова інформація

Тривалість туру: 5 днів/4 ночі

Початок: 7:10 Чернівці, ж/д вокзал

Вартість туру для 1 чол.:

  • дорослому при 2-3-місць. розміщенні – 3497 грн.

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування автобусом єврокласу по всьому маршруту;
  • проживання в готелях в комфортних номерах зі всіма зручностями – Чернівці (1 ніч), Тернопіль (1 ніч), Кременець (2 ночі);
  • екскурсійна програма: Хотин, Бакота, Чернівці, Чортків, Тернопіль, Вишнівець, Кременець, Білокриниця, Дубно, Острог, Почаїв, Олесько, Львів;
  • харчування: сніданки;
  • страховка;
  • супровід керівником групи.

У вартість туру не входить і оплачується додатково:

  • проїзд до Чернівців і зі Львова;
  • обіди, вечері (орієнтовно 60-80 грн.);
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти (15-25 грн).

Де проходить

Маршрут: Чернівці – Хотин – Бакота – Чернівці – Чортків – Тернопіль – Вишнівець – Кременець – Білокриниця – Дубно – Острог – Почаїв – Олесько – Львів

 

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг