Тури по Україні

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Тури по Україні з Києва від 260 грн – більше 200 варіантів

Що ви робите, коли хочете відправитися в подорож? Заходьте в пошукову систему і починаєте шукати тури по Україні або в іншу країну. І якщо з іншими країнами все відносно просто – є цілий ряд великих порталів, які пропонують зручний пошук, то для того, щоб знайти підходящий варіант подорожі по Україні доводиться виконати велику роботу: відвідати сайти декількох операторів, ознайомитися з пропозиціями, порівняти їх вартість і умови , вибрати …

У 2014 році ми поставили завдання спростити цей процес, щоб ви могли вибрати екскурсії та тури максимально швидко і просто. Сьогодні relax) – найбільше туристичне онлайн-агентство України, послугами якого вже скористалися понад 10 тисяч туристів.

На нашому порталі зібрано більше 200 турів по Україні від кращих, перевірених туристичних операторів і організаторів. Тепер вам не потрібно відвідувати інші сайти, порівнювати ціни і шукати відмінності – все це ви можете зробити на сторінках relax) або звернувшись в нашу службу підтримки за телефоном  0634439909.

Ви можете вибрати тур на найближчі вихідні або запланувати поїздку заздалегідь – все пропозицію розташовані в хронологічному порядку. Також можна скористатися спеціальним календарем (угорі ліворуч), щоб вибрати тур на конкретну дату.

Як вибрати та забронювати тур по Україні на relax)

  1. Визначитися з датою – ми стежимо за актуальністю пропозицій на нашому сайті, тому якщо у туру вказані дати – можете сміливо бронювати.
  2. Натиснути кнопку “Бронювати” і залишити заявку на тур, вказавши дані мандрівників і контактну інформацію. Протягом дня з вами зв’яжеться менеджер, для уточнення деталей і підтвердження бронювання.
  3. Якщо ви не знаєте куди поїхати в Україні, скористайтесь рубрикатором в меню і виберіть напрямок (наприклад “ Тури в Карпати “) або види турів (наприклад” Романтичні тури “), після чого ви зможете знайти подорож , яке вам сподобається.
  4. Якщо ви обмежені в бюджеті (або навпаки – хочете найдорожчий тур) – зліва ви знайдете фільтр по ціні, який дозволить вибрати тур в потрібному ціновому діапазоні.

Ексклюзивні тури по Україні від relax)

Також ми пропонуємо вам ексклюзивні тури від relax), створені нашими експертами для мандрівників, які хочуть найяскравіших вражень. Це обмежена кількість екскурсійних програм , в найцікавіші місця України.

Наприклад, ми організовуємо тур на Фестиваль повітряних куль в Кам’янець-Подільському і інші фестивалі повітроплавання в Україні . Робимо наметове сафарі-тур на заповідний острів Джарилгач і знайомимо з дикою природою в парку Беремицьке …

А якщо ви хочете замовити індивідуальний або корпоративний тур , фахівці з багаторічним досвідом, розроблять для вас спеціальну програму: наповнену позитивними емоціями і чудовими відкриттями.

Скажете, в нашій країні вас вже нічим здивувати? Що ж, готові посперечатися – побувавши в наших турах по Україні, ви зміните свою думку!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг