3 дні в Одесі. Екскурсійний тур на море

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2390грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

За три дні в сонячній Одесі ви вдосталь насолодитися колоритом цього чудового міста. Вас чекає залита сонцем Дерибасівська, легендарна Потьомкінські сходи, пам’ятники герцогу де Рішельє, Утьосову, елегантний Театр опери та балету. Ви почуєте сотні найцікавіших історій і легенд про місто біля Чорного моря і про одеситів – найбільш життєрадісних людей на землі. Ви зможете поніжитися на кращому пляжі міста, продегустувати смачні одеські вина, зійдіть в легендарні підземні лабіринти.

 

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру “3 дні в Одесі”

1 День

Місце і час збору групи: 6.30 . м «Палац Україна».

Виїзд з Києва комфортабельним автобусом до Одеси.

13.00 – прибуття, обід в колоритному одеському кафе.

14.00 – поселення в готель «Raziotel Маренеро Одеса».

14.40 – т ематіческая екскурсія «кінознімальним майданчики Одеси».

Тур по Україні : 3 дня в Одесі. Екскурсійний тур на море

Історичні персонажі, які стоять біля витоків народження і розвитку міста, і не підозрювали, що будують величезний кіно- знімальний павільйон під назвою Одеса. Витонченість і різноманітність архітектурних форм, чудові морські панорами, буяння зелені і майже 365 сонячних днів в році – це чи не причина зародження і розвитку кіно в Одесі. Йосип Тимченко, винахідник першого в світі апарату для демонстрації рухомих картинок, зірка німого кіно Віра Холодна, знаменитий фільм «Броненосець Потьомкін», перші кінотеатри та кінофестивалі … І понеслося. Весь ХХ століття, та й початок століття ХХI, «Одеса знімається в кіно». Кінофільми, зняті в Одесі, ввібрали в себе колоритні дворики, старі вулички, сходи, підворіття і провулки нашого міста.

А свято гумору вже займає свої позиції. У центрі міста на Грецькій площі розгорнеться «Ярмарок сувенірів» і «Фестиваль їжі», а ще «Місто дитинства» в Міському саду.

Вільний час.

2 День

Варіант №1 (при наборі групи від 10 осіб): Факультативна екскурсія «Білгород-Дністровський та Центр культури вина Шабо» (вартість екскурсії – 590 грн).

Білгород-Дністровський або Аккерман … Місто, що входить в десятку найдавніших міст світу. Місто, який не раз міняв назву, який протягом усіх століть був важливим торговим і ремісничим центром. Назва Аккерман дали турки, а сучасне – Білгород-Дністровський – місто отримало тільки в 1944 році. Зараз в місті, що омивається водами Дністровського лиману, стоїть велична фортеця – пам’ятник середньовічної оборонної архітектури. Почали будувати фортецю генуезці в 12 столітті, а закінчили будівництво молдавани в середині 15 століття. Незважаючи на значний вік, фортеця зберегла свій первозданний вигляд.

тур по Україні: 3 дня в Одесі. Екскурсійний тур на море

У другій половині дня – екскурсія в Шабо, де нас чекає екскурсія та дегустація вин. Цей регіон має давню історію виноробства і виноград тут вирощують з 12 століття. У Центрі культури вина Шабо ми відвідаємо сховища, цехи розливу вина, спустимся в підвали. В Шабо вас здивує дегустаційний зал, зроблений в стилі соцреалізму. «Центр культури вина Шабо» складається з кількох частин. Це Фонтан Діонісія – символ вина Шабо, який представлений у вигляді металевого циліндра з висіченими фігурками. Вони зображують історію створення компанії Шабо. Центр включає кілька залів – дегустаційний «Кришталевий зал» і кінозал, а також винні підвали – «Херескій льох» і «Королівський льох». При «Центрі культури вина Шабо» відкритий для відвідувачів Музей вина і виноробства – унікальний винахід компанії, який є єдиним в усій країні.

Варіант №2 (при наборі групи від 10 осіб):

Для бажаючих – факультативна екскурсія в Вилково – «українську Венецію» (Вартість – 800 грн для дорослих, 770 грн – для дітей). Цей маленький, але дуже мальовничий населений пункт розташований прямо в дельті Дунаю, в місці впадання річки в Чорне море. Незвичайність міста полягає в тому, що стара його частина розташована на воді. Тому вулицями в місті служать канали, по яких переміщаються на місцевих «гондолах» і моторних човнах. А живуть в цьому унікальному місті старовіри-липовани, які разом з козаками і створили його.

У маршрут туру входить оглядова екскурсія по старій частині міста і знайомство з культурою та звичаями липован, огляд місцевої церкви. Далі туристи здійснюють екскурсію на катері по Дунаю до «нульового кілометру» – місці впадання Дунаю в Чорне море, де можна побачити злиття вод двох гігантів і помилуватися мальовничою природою Дунайського біосферного заповідника. По дорозі вас обов’язково зустрінуть зграї пеліканів та інших пернатих. Ще по програмі передбачений смачний обід з традиційних липованських страв з місцевим вином «Новак» – візитною карткою Вилкове.

3 День

Сніданок, виселення з готелю.

Вільний час.

Для бажаючих – екскурсія по одеським катакомбах (вартість – 220 грн). Це найдовші, загадкові і містичні катакомби в світі, якими користувалися і контрабандисти, і розбійники, і революціонери і партизани … А під час холодної війни там були побудовані проти атомні бункера. Під час екскурсії розкажуть про все це, а ще про процес видобутку ракушняка, проведуть по закинутих місцях, покажуть карстові печери з кістками доісторичних тварин і підземні озера, а ще запропонують послухати звуки катакомб … Так, вони співають і притому незвично …

Тур по Україні : 3 дня в Одесі. Екскурсійний тур на море

Обід.

Виїзд до Києва.

Додаткова інформація

Вартість туру:

Поселення в готелі «Raziotel Маренеро Одеса»:

 • проживання в номері «Стандарт Double» – 2390 грн.
 • діти до 12 років з 2 дорослими в номері – 2240 грн.
 • проживання в номері категорії «Покращений Twin» – 2550 грн.
 • діти до 12 років з 2 дорослими в номері – 2400 грн.

У вартість туру входить:

 • проїзд по маршруту;
 • проживання в готелі «Raziotel Маренеро Одеса»;
 • 2 сніданки;
 • екскурсія по Одесі;
 • медична страховка;
 • послуги супроводжуючого по маршруту.

Доп. послуги за доп. плату:

 • факультативні екскурсії
 • Харчування, особисті витрати.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Одеса

Місце зустрічі: г. Киев, ст. м. Палац Україна

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг