Буцький каньйон – «Український фіорд»

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 680грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У крихітному селі Буки, останнім часом особливий ажіотаж. Патріотизм жителів України злетів до небес, і тепер представники місцевого населення не поспішають за кордон – їм хочеться відкривати нові грані своєї країни. І Буцький каньйон в цьому сенсі дійсно вартий уваги.

Що він собою являє? Мальовнича річка Гірський Тікич протікає серед найдавніших гранітних відкладень, що створює воістину дивовижне видовище. Високі скелясті береги можна прийняти за невисокий фьорд. Такі пейзажі рідко зустрінеш в Україні, особливо в центральній її частині. Але у вас є прекрасна можливість відкрити для себе неймовірну красу Буцький каньйон, всього в декількох годинах їзди від столиці. Не пропустіть!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

8:00 – Виїзд з Києва в Буки від ст. м. Виставковий центр.

11:00 – Прогулянка по мальовничому скельному каньйону в селі Буки Черкаської області. Ця незабутня екскурсія починається з пейзажів полів, де вирощують і збирають цукрові буряки. В’їхавши в село, ви побачите високі скелясті береги р. Гірський Тікич. Річка прорізала собі русло в гранітних відкладеннях, вік яких близько 2 млрд. Років. Каньйон вузький (місцями 20-40 м), глибокий (до 20 м). Починається від штучного перекату колишньої греблі ГЕС, який називають водоспадом Вир. Тут також збереглися руїни водяного млина XIX ст. і гідроелектростанції 1929 р Далі можна знайти найцікавіше місце, де високі гострі скелі дуже мальовничо нависають прямо над водою, створюючи абсолютно нехарактерний для центральної України пейзаж, схожий на фіорд.

13:15 – Огляд Петропавлівської церкви – це величезний православний храм, відкритий в 2007 році в Тальному.

14.15 – Обід.

15:00 – Переїзд в Легедзине , де знаходиться Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура» . Це було найбільше відоме поселення людей того часу – тут проживало до 15 тис. Чоловік. До 3 тис. Дерев’яних жител трипільців розташовувалися концентричними колами, які були оточені захисним валом.

18:00 – Дізнавшись таємниці Трипілля і насладившись красою Черкаського краю, повертаємося додому.

21:00 – Орієнтовне прибуття в Київ.

Додаткова інформація

Вартість: 680 грн.

У вартість включено:

  • транспортне обслуговування,
  • екскурсійне обслуговування,
  • все вхідні квитки,
  • страховка

У вартість не включено:

  • обід (комплексне меню, орієнтовна вартість: 65 грн. / Чол.)

Партнер туру

Де проходить

Місце зустрічі: ст. м. Виставковий центр о 8.00

Маршрут: Київ – с. Буки – Тальне – Легедзине – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг