Черкаси. Храм Білий Лотос – унікальний буддійський храм в Україні

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 630грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

А ви знали, що в Україні знаходиться храм справжніх буддистів і майстрів кунг-фу?

Мало кому відомий дивовижний факт: найбільший в Європі і єдиний в Україні буддійський храм бойових мистецтв, знаходиться в Черкасах. Храм «Білий Лотос», що живе за канонами давньо-лаосской школи Ша-фут- Фань, що означає «Клан п’яти бойових котів», є абсолютно унікальною пам’яткою для нашої країни, інтерес до якої активно проявляють туристи з усього світу.

Дізнайтеся і ви, які таємниці зберігають за стінами храму вірні носії стародавньої культури. Відкрийте для себе новий простір і свій внутрішній світ, отримаєте можливість зарядитися позитивною енергією і дізнайтеся що таке справжня медитація.

Дата: За запитом, в будь-який день

Черкаси. Храм Білий Лотос – унікальний буддійський храм в Україні

Наше незвичайну подорож до Черкас запам’ятається вам надовго. Адже під час поїздки ви не тільки познайомитеся з визначними пам’ятками міста, а й побуваєте в буддійському храмі Білий Лотос. Тут ви познайомитися ближче з давніми традиціями Сходу, зарядитися позитивною енергетикою, а також прийміть участь у чайній церемонії з давньої лаосской традиції.

Починаємо наш тур « Черкаси. Храм Білий Лотос – унікальний буддійський храм в Україні » зі збору біля метро Дружби народів і в 8:00 вирушаємо на комфортабельному автобусі в місто Черкаси.

По прибуттю в місто (орієнтовно о 11:30) ми познайомимося з основними пам’ятками Черкас в оглядової екскурсії.

Черкаси

О 13:00 нас чекає смачний обід в центрі міста.

Після обіду ми відправимося в буддійський храм «Білий Лотос». Це військовий храм школи Кунг-Фу – «Ша-Фут-Фань», що означає «Клан п’яти бойових котів». Школа була заснована більше 7000 років тому в Лаосі. Навчання проходить за п’ятьма етапами – п’яти звірам: тигр, леопард, ягуар, пантера і кіт. На початковій стадії навчання учні вивчають стилі Чорного кота і Кобри, а також школу таїландського боксу муай-тай.

 Храм Білий Лотос

Якщо вірити легенді, то коли закладався фундамент Храму, в Черкасах було знайдено унікальний стародавній камінь із зображенням Будди в масці воїна.

За твердженням відвідувачів храму, всього кілька хвилин, проведених в цьому місці, дозволяють отримати потужний заряд енергії, дія якого відчувається ще цілий тиждень.

Біля входу в храм знаходиться ще одна визначна пам’ятка – 300-річний дуб, який привезений з кратера, утвореного мільйон років тому при падінні астероїда в Холодному Яру.

Ви побуваєте на місцях для медитації та роздумів, біля священного джерела і водоспаду, в ритуальній кімнаті Храму, в якій знаходиться статуя Будди, що дарує просвітлення.

 Статуя Будди

Далі нас чекає приємна процедура – традиційне чайне чаювання з давньої лаосской традиції з майстром школи Ша – фут- Фань.

Чай готується при вас, з дотриманням усіх стародавніх традицій заварювання чаю. Справжня чайна церемонія – це взаємодія п’яти матерій енергії – води, вогню, металу, чаю та глини. Від їх взаємодії цих стихій, від добрих думок учасників і від самого чайного майстра залежить – чи вдасться заварити хороший чай. Ми дізнаємося, як правильно вибирати чай, як підготувати воду і як правильно заварювати і пити цей божественний напій.

За бажанням можна відвідати Ауро-кімнату і зробити фото аури з чакрами з розшифровкою (вартість 200 грн.).

Програма туру:

08:00 – збір групи метро Дружби Народів, біля Будинку Меблів
11:30 –
прибуття до Черкас, знайомство з містом
13.00 –
смачний обід в кафе в центрі міста
14:00 –
знайомство з буддийским храмом «Білий Лотос»
18:00 –
виїзд до Києва
21:00 –
прибуття до Києва

Додаткова інформація

Тривалість: 1 день

Місце зустрічі: 7:45 Київ, ст.м. “Дружби народів” (біля Будинку меблів)

Вартість:

 • для дорослого – 620 грн. ;
 • для пенсіонера – 580 грн. (При собі мати пенсійне посвідчення);
 • для дитини 6-12 років – 500 грн.;
 • для дитини до 5 років – безкоштовно (без надання окремого місця).

У вартість туру входить:

 • проїзд на комфортабельному автобусі,
 • страховка,
 • екскурсійний супровід,
 • обід,
 • вхідні квитки в Храм.

У вартість НЕ входить:

 • чайна церемонія 150 грн з людини (за бажанням)
 • фото аури – 200 грн з людини (за бажанням)

Де проходить

Маршрут: Київ – Черкасси – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг