Чигирин-Суботів-Холодний Яр (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 850грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

За день пройтися по слідах Богдана Хмельницького і Максима Залізняка, доторкнутися до історії українського козацтва – все це дозволить екскурсія « Козацькими стежками ». Замовляйте тур по Україні онлайн прямо зараз!

Захоплююча подорож козацькими стежками – від Суботова до Холодного Яру. Ця одноденна прогулянка буде цікава як дорослим, так і дітям: Чигиринський історичний музей, де зібрано козацьку зброю і спорядження XVII-XVIII століття, твори мистецтва та унікальна колекція археологічних знахідок ХVII століття; Іллінська церква села Суботова і усипальниця великого гетьмана, керівника повстання проти Речі Посполитої. Все це і багато іншого Ви зможете побачити, а дещо ще й помацати своїми руками.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

7:45 Зустріч з керівником туру біля метро “Вирлиця”.

8:00 Виїзд з Києва.

Екскурсія в Чигирин. Якщо по дорозі ви прочитали “Чигиринщина” – знайте, ви вже в місті славних козаків, вільних духом людей, які найбільше люблять свободу! XVII ст. для Чигирина , і для всієї території України увійшов в сучасну історію як період Визвольної війни українського народу проти загарбників. Боротьбу цю очолив Богдан Хмельницький, який зробив Чигирин столицею.

Під час екскурсії по заповіднику ви побачите Чигиринський історичний музей , підніметеся на Кам’яну гору, на якій височить велетень-пам’ятник Богдану Хмельницькому, а також бастіон Дорошенка.

Час обідати.

Переїзд в с.Суботів – родинний маєток славного гетьмана, де побачите пам’ятка архітектури XVII ст. – Іллінську церкву. Ви її вже десь бачили? Не дивно! Зображення саме цієї церкви знаходиться на 5 українських гривнях! Доторкніться до усипальниці Хмельницького: мурашки по шкірі забезпечені, адже ви торкалися до самої історії!

Переїзд в унікальне урочище Холодний Яр – вікові дерева в природній балці, в якій навіть влітку температура не перевищує 20 градусів. Тут панує майже містична атмосфера! Саме з цими лісами пов’язано ще одне повстанський рух – Коліївщина . Чому така назва і хто такий Максим Залізняк ви дізнаєтеся на екскурсії-прогулянці по Холодному Яру. В кінці екскурсії – відвідування Мотронинського монастиря і прогулянка до тисячолітньому дубу Залізняка (майже 9 м в обхваті!).

Вам точно захочеться залишитися тут подовше … але – пора повертатися додому! Прибуття в Київ до 23:30 (в залежності трафіку на дорогах і погодні умови) до ст. м. “Вирлиця”.

& nbsp;

Додаткова інформація

Вартість: 850 грн.

Що входить в екскурсію:

  • проїзд з Києва на автобусі / мікроавтобусі;
  • екскурсія обслуговування в дорозі і на місцях;
  • вхідні квитки;
  • обід;
  • страховка.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Киев — Чигирин — Субботов — Холодный Яр — Киев

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг