Дунай, Шабо та Аккерманська фортеця

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2700грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Екскурсійний тур “Дунай, Шабо та Аккерманська фортеця” – це унікальна можливість провести вихідні далеко від роботи, побуту і проблем. За два дні ви встигнете:

 • Побувати в маленькій Венеції – Вилково, чиїми з зеленими каналами рухаються човни і човники;
 • Помилуватися широким Дунаєм і дізнатися, де знаходиться нульовий кілометр, який має магічні властивості;
 • Доторкнутися до давньої історії в Акерманської фортеці;
 • Продегустувати вино – новачок, творіння виноробні Шабо і покуштувати незвичайну бессарабську кухню.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

До 6:30 прибуття в Одесу, зустріч з гідом групи на вокзалі. Переїзд в Вилкове.

Водна прогулянка по річці Дунай, на острівець, до “нульового” кілометру, де річка впадає в Чорне море. Це чарівне місце:) Існує повір’я, що якщо перестрибнути через середину нуля, то до вашої зарплатні додасться ще один “0”. А якщо через цифру стрибнуть молоді – точно чекати поповнення. Так що, обов’язково спробуйте! Подорожуючи до острівця – дивіться по сторонах. Ви пливете по території заповідника, куди прилітають на гніздування рідкісні птахи.

Обід на острові з юшкою за місцевим рецептом і місцевим вином – новак. Можливо пізній.

Екскурсія в Вилкове. Тут цікаво в будь-який час року. Уявіть собі, якщо для нас звичним транспортом є автомобіль, то для жителів Вилкового, як і в Венеції – човни. І якщо нам прокласти нову дорогу досить проблематично, то жителі Вилкового просто створюють новий єрик і плавають по ньому. Дивовижні пейзажі і історія. Рукотворні єрики, наповнені водою, незвичайна природа, розповіді про місцеві старовірів. Ви побачите морський вокзал, церква Св. Миколая. Екстер’єри Різдвяної Церкви (старообрядницька) і Білгородський канал.

Відвідаєте музей під назвою Будинок рибалки. Тут можна побачити справжній корабель, виконаний в натуральну величину, унікальні предмети побуту старообрядців різних народів (турків, готів, греків та інших). Музей виріс з приватної колекції, екскурсію проводить колекціонер і засновник музею.

Ніч в готелі.


* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд в Білгород-Дністровський, одне з найдавніших міст Європи: йому, як Риму, Афінам, Єрусалиму, Пекіну понад 2,5 тис. років. Колись тут знаходилось місто-держава Тіра, та й сьогодні головною прикрасою міста є середньовічний форт. Екскурсія до Акерманської фортеці.

Обід в кафе міста.

Після обіду – факультативна екскурсія та дегустація вин в «Центрі культури вина Шабо»:

Ми опинимось у старовинному «Королівському підвалі», створеному більше 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями. Тут побував А. С. Пушкін і румунський король Карол. Побачимо Хересний підвал, де в дубових бочках «зріє» унікальне вино та Коньячний двір для витримки благородних спиртів. Є тут і Шампанський будинок для виробництва високоякісного ігристого, незвичайний музейний лабіринт, фонтан Діоніса. Дегустація включатиме червоне вино, біле вино, 2 види шампанських, коньяк і горілку:)

Трансфер туристів на залізничний вокзал Одеси орієнтовно до 21:00. Рекомендуємо купувати квитки на потяги, що вирушають після цього часу.

Додаткова інформація

Вартість туру: від 2700 грн.

У вартість входить:

 • транспортне обслуговування 2 екскурсійних дня;
 • проживання 2 ночі в готелі;
 • харчування: сніданок і обід у 2-1 день, обід-пікнік в 1 день;
 • екскурсійне обслуговування;
 • вхідні квітки;
 • страховка.

У вартість не входить:

 • дорога до/з Одеси;
 • поїздка на виноробню Шабо з дегустацією – 300 грн

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг