Екскурсія на кінний завод і в Буцький каньйон (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 680грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Якщо Ви давно хотіли навчитися їздити верхи , то можете зробити це в кращому кінно-спортивному комплексі України. Якщо Ви давно хотіли подивитися на норвезькі фіорди – не обов’язково їхати до Норвегії. Якщо ви хочете встигнути все це за один день – замовляйте екскурсію на кінний завод і в Буцький каньйон .

Одноденний тур з Києва. Пункт перший: Буцький каньйон – диво природи, з абсолютно не типовим для центральної України пейзажем. Пункт другий – кінний завод і кінно-спортивний комплекс у Жашкові, найвідоміший в Україні.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

У 8:00 збір групи і виїзд зі станції метро “Іподром”.

Перший пункт – ферма “Бабині кози”. Приватна ферма, на якій власники займаються розведенням кіз молочної породи. Тут ви побачите великих кіз, малих і зовсім маленьких, які тільки народилися. Козочки вирощуються в чистоті, їх можна погладити, годувати сіном і спостерігати, як вони самі вирушають на доїння. За бажанням ви зможете спробувати свіженького, тільки видоєного козячого молока.

Дегустація сиру. На фермі з козячого молока виробляється смачний сир молодих сортів, сорту Шевре, боулінг, які ви зможете продегустувати і, за бажанням, придбати. Сири дуже смачні і натуральні. Також на фермі живуть пухнасті товсті котики, які як ніхто інший знають, яке смачне і корисне козяче молоко, і весела собака. Ферма “Бабині кози” – місце, де завжди весело і по-родинному затишно.

Обід.

Після ви відвідаєте Жашківський кінний завод – екскурсія зоотерапія в приватному комплексі, де вирощуються і тренуються коні різних порід. Тут ви побачите конячок і сучасні стайні, в яких вони розлучаються. Дізнаєтеся багато цікавого про розведення, вирощування та тренінгу коней елітних порід.

Вільний час для спостереження змагань з кінних видів спорту.

Вирушаємо до мальовничому скельному каньйону в селі Буки. Каньйон в Черкаській області є одним з природних чудес нашої країни, тут же знаходяться руїни першої в Україні гідроелектростанції.

Прибуття в Київ до 21:00.

Додаткова інформація

Тривалість туру: 1 день

Початок туру: 8:00, Київ, ст.м. “Іподром”

Закінчення туру: приїзд до Києва близько 21:00

Вартість – 580 грн.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по маршруту;
  • екскурсія в дорозі;
  • страхування.

У вартість не входить:

  • екскурсія на козину ферму + дегустація сирів з вином
  • екскурсія в кінно-спортивному комплексі
  • обід.

Де проходить

Маршрут: Київ – Буки – Жашків – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг