Екскурсія на страусину ферму + дегустація сиру (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 580грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Африканський страус – найбільша з сучасних птахів. Його зріст досягає 250 см., А маса – 150 кілограм. Захищаючись, дорослий страус може вбити лева або втекти, розвиваючи швидкість до 70 км / ч. На страусів навіть можна їздити верхи або запрягати в невеликі вози – вони без праці перевозять людини. Екскурсія на страусину ферму в Ясногородку , що під Києвом, це можливість побачити цих дивовижних птахів і познайомитися з ними ближче. В еко-комплексі “Долина страусів” мешкає понад 200 птахів, а також влаштований зоопарк, в якому живе безліч інших тварин. Коротка, але захоплююча екскурсія – відмінний варіант туру вихідного дня.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

7:30 виїзд з Києва на автобусі від станції метро “Іподром”.

Екскурсія на страусину ферму в Синяві . Це особливе місце з душевною атмосферою, в якому мешкають не тільки страуси. А ще баранці, які люблять співати хором, дивовижні птахи, які ходять самі по собі. Благородний олень, якому складають компанію коза і олениха. Ослик Мультик, який не любить самотності, і страуси – красиві і зовсім не агресивні. Страуси люблять “показати себе” періодично розпушуючи крила і виконуючи шлюбні танці. Тут хочеться спостерігати за кожною твариною, так як вони всі веселі і цікаві.

За бажанням, ви зможете придбати страусині яйця, шкаралупу, пір’я і свіже бараняче м’ясо на кісточці.

Обід в кафе.

Переїзд в “Доообра ферма”. “Хочеш зробити щось добре – зроби це сам” – то кредо, яке допомогло працьовитим господарям створити невеликий оазис з виробництва якісних молочних продуктів. Молоко, масло, сметана, вершки, кефір, м’ясо, мед і чудовий сир. Відвідавши багато ферми Європи, господарі “Добра ферма” обрали найкращу французьку технологію фермерської справи і втілили її в Україні. На фермі вас чекає дегустація місцевої видів сиру.

Якщо хочете, зможете придбати додому молочні фермерські продукти.

Остання наша зупинка чекає на незвичайній – рибної – фермі. Унікальному підприємстві, яке займається вирощуванням і дослідженнями сімейства осетрових (Sturgeon, family Acipenseridae). Такі підприємства можуть зберегти популяцію осетрів, яким на волі загрожує зникнення через браконьєрів і забруднення води. На фермі осетри вирощуються під наглядом досвідчених співробітників і виростають з крихітних ікринок в метрових рибин.

Перший (і єдиний) виробник чорної ікри в країні, осетрова ферма виготовляє свою продукцію за класичними рецептами, з гарантією екологічної чистоти і на найсучаснішому обладнанні.

Прибуття до Києва орієнтовно о 20:00.

& Nbsp;

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 3 години

Початок екскурсії: 7:30 від станції метро “Іподром”

Вартість екскурсії: 580 грн.

Що входить в екскурсію:

  • проїзд на автобусі по маршруту;
  • екскурсійне обслуговування по маршруту туру;
  • страховка.

У екскурсію не входить:

  • комплексний обід;
  • вхідні квитки;
  • дегустація сиру «Добра ферма».

Де проходить

 

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг