Екскурсія по Шевченківських місцях – “Стежками Кобзаря” (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 540грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Давайте повернемося на два століття назад, в епоху великого Кобзаря. Чи готові? Отже, ми в Переяслав-Хмельницькому , в Музеї “Заповіту” . Це той самий будинок-музей, в стінах якого в 1845 році Шевченко заповідав свою волю народу. А ось ми в Музеї кобзарства. Тут справжня скарбниця народних інструментів, в тому числі кобзи, яку класик української літератури увічнив у своїй творчості. А це незрівнянний Витачів і його знаменита церква, яку реконструювали за малюнками поета. І, нарешті, мальовниче місто Канів. В цьому місці ми перегортаємо ще одну сторінку історії, останню в житті українського генія. Цікаво? Не сумнівайтеся, дуже цікаво! Чекаємо Вас!

Дата: За запитом, в будь-який день

Будинок-музей в Переяслав-Хмельницькому настільки зберіг дух часу, що здається, ніби і справді зараз сюди увійде Тарас Григорович і натхненно сяде писати своє велике творіння. Цей особняк колись належав лікарю і одного Шевченка Козачковського. В цьому будинку історія оживає в кімнатах, де творив письменник, в його малюнках. А стіни бібліотеки і кабінету лікаря до сих пір зберігають таємниці душевних бесід друзів. Старовинні речі і картини, які прекрасно збереглися з того часу зроблять на вас незабутнє враження.

Переяслав-Хмельницький здавна вважається колискою народного фольклору. Не випадково саме в цьому місті знаходиться Музей кобзарського мистецтва. Тут зібрана шикарна колекція народних інструментів, портрети відомих кобзарів України, їх музичні інструменти, книги і предмети побуту. Ласкаво просимо в гості, для того щоб побачити і про все дізнатися ближче.

 Канів Канів

Їдемо в древній Канів. В середині ХІХ століття поет відвідав ці дивно мальовничі місця і захотів поселитися тут, на Чернечій горі. Він навіть розробив проект невеликого будинку, але, за життя, його мріям не судилося збутися.

На Чернечій горі знаходиться могила великого Кобзаря – місце поклону українського народу. Кажуть, що тут відчувається незвичайна легкість і енергетика, а від краси природи захоплює дух.

Витачев або Княжий шпиль заснований в 957 році. За переказами саме тут в 1100 відбувався з’їзд князів, а поблизу міста виявлено поселення епохи бронзи і могильник скіфських часів.

 тур по Україні: Смачне подорож: тур & quot; Краса Дніпрових круч, Трипілля, пиво і ласощі & quot; Давня дерев’яна каплиця, Витачів, Обухівський р-н, Київська обл.

З дніпровських круч відкривається один з наймальовничіших видів на річку Дніпро . Тому радимо обов’язково захопити з собою фотоапарат і зробити серію чудових знімків. Згідно з легендою, місцеву каплицю будували за ескізом Шевченко. Але все це краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Приєднуйтесь!

Додаткова інформація

Тривалість: 12 годин

Початок: 8:00 Київ, ст.м. “Харківська”

Вартість для 1 чол.:

  • дорослому – 540 грн.;

У вартість входить:

  • проїзд;
  • всі екскурсії по програмі;
  • обід;
  • страховка.

Де проходить

Маршрут: Київ – Переяслав-Хмельницький – Канів – Витачів – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг